Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χτες βράδυ πήγαινα για Melania ή Melison. Ήταν off. Μου προτείνουν την Dasha. (το γραφείο πάντα πολύ εξυπηρετικό)

Την βλέπω στις φωτογραφίες, λέω να την δοκιμάσω. Μου είπε η Δώρα είναι πιο αδύνατη από τις φωτος, η καλύτερή μου, μου αρέσουν τα στεγνά γυναικεία κορμιά. Έρχεται η κοπέλα. Το σώμα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ. Το πρόσωπο χωρίς τη λάμψη των φωτό, ήταν και αμακιγιάριστη αλλά και πάλι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ χαριτωμένη. Μοσχομύριζε, μου ειπε ηταν στο σπιτι αρκετη ωρα και εκανε μπανιο πριν ξεκινήσει, αλλά αν θελω να ξανακάνει, αφού μοσχομύριζε της ειπα την εμπιστεύομαι και καλά έκανα.

Πάμε στο δωμάτιο και αρχίζει η ΜΑΓΕΙΑ. Φιλιά στο στόμα ατελείωτα με γλώσσα, αγκαλιές. Καμία βιασύνη. Πίπα χωρίς deepthroat αλλά με πάρα πολύ καλή χρήση της γλώσσας και του χεριού, παραδίνεσαι..... και φτάνουμε στο σεξ.

Δε θέλω να πω πολλά γιατί ένιωσα έρωτα για την κοπέλα, από τις ελάχιστες φορές. Θα πω μόνο πως ήταν σαν να με διάβαζε, φιλιόμασταν συνέχεια, όταν ήθελα να ανεβάσω στροφές ανταποκρινόταν - σε ΟΛΑ ανταποκρινόταν φουλ, και τέλος είχε ένα υπέροχο μουνάκι που ανταποκρινόταν σε όλα και αντέχει τα πάντα. Γεωμετρικά είχε φτιαχτεί για το μέγεθος και το σχήμα του πουλιού μου.

Υπακοή σε ό,τι της ζήτησα, φιλότιμη, χαμογελαστή, θερμή, αισθησιακή, ερωτική, καύλα. Είμαι σίγουρος ότι θα ανταποκρινόταν και σε πιο PSE καταστάσεις, αλλά εμένα μου έβγαλε τον αγαπησιάρικο εαυτό μου κυρίως.

Αν θα την ξαναέβλεπα; Ναι, σίγουρα και θα της έκανα σεξ όλο το βράδυ, ΑΝΕΤΑ. Λεφτά να υπάρχουν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, gpd και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2020
Να υποθέσω phososhop στο στήθος και λίγο έλλειψη κώλου?

Π
07 Σεπτεμβρίου, 2020
στήθος ήταν λιγότερο καλό αλλά μεγάλο και φυσικό, κώλο είχε μια χαρά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2