Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με ένα τηλέφωνο κλείστηκε το ραντεβού με το κορίτσι μας. Κατέφτασε στην ώρα του . Ντυμένη όμορφα με μια μίνι φούστα ,σακάκι και ένα τοπάκι.
Στειλιάρι 1,78 και με το λίγο τακουνάκι πέρναγε το 1,80.
Πρόσωπο όμορφο με διακριτικό βάψιμο . Μαλάκι ξανθό . Ότι βλέπετε στις φωτό και καλύτερη . Άνετα πεφτουν όλα τα βλέμματα πάνω της .
Χαιρετούρες και φιλάκι. Πέρασε στον χώρο μου ακομπλεξάριστα . Κατευθείαν αρχίσαμε τις περιπτύξεις . Φιλάει όμορφα και με γλωσσίτσα. Χάδια και χουφτώματα για εξερεύνηση των κορμιών μας.
Ξεκολλάει από πάνω μου και πάει προς τον πάγκο της κουζίνας και κάθεται πάνω . Ακολουθώ και αρχίσαμε να παίζουμε . Φιλιά μπόλικα να γλύφει και να φιλάει στον λαιμό μου με ψιλό δαγκωματιές . Κατεβαίνω προς τα κάτω και πάω να σηκώσω την φούστα της αλλά δεν , ήταν φαν και αυτές που φοράνε στο τένις οι γυναίκες , δλδ με σορτσάκι απο μέσα . Έπεσε γέλιο σε κεί η την φάση . Της την κατεβάζω , παραμερίζω το βρακάκι της και γεύομαι το μοσχομυριστό αιδοίο της. Έδειχνε να το απολαμβάνει η ρουφιάνα . Έβγαλε και το τοπάκι και φάνηκαν τα μικρα βυζάκια της .
Το κορμί εάν το αφήσει θα την αφήσει σύντομα , πρέπει να πάει να σφίξει το κορμί στο τζιμ , πιστεύω πως οριακά κρατιέται ακόμη λόγω του νεαρού της ηλικίας της. Ο κωλαράκος ακόμη στην θέση του αλλά όχι ο πέτρα κωλος .
Την καταβεζω απο τον πάγκο και την στήνω για πέρασμα από την πίσω τρυπούλα της . Σφιχτή και ροδουλή. Δεν τον δίνει λέει αλλά σε κανένα λονγκ μίτινγκ πιστεύω πως ναι.
Πέφτει στα γόνατα και με αρχίζει με βαθειά και υγρή πιπούλα.
Πέρασμα στην κρεβατοκάμαρα , την ξαπλώνω στα μεταξένια σεντόνια με τα πόδια ορθάνοιχτα και μέσα στην μουνάρα της με την γλώσσα. Χύνει αβέρτα , σε σφίγγει με τα πόδια και σου πιέζει με τα χέρια της το κεφάλι . Θέλει να την γαμας με την γλώσσα σου . Ασχολήθηκα πολύ ώρα και με την μπρος υρυπούλα της αλλά και με την πίσω . Δάκτυλά δέχεται μπρος αλλά ίσα ίσα το νυχάκι σου βάζεις πίσω .
Ανέλαβε δράση εκείνη πια με πιπούλα καλή με πνιξίματα .
Δεν ασχολήθηκε με τους γείτονες .
Έγλειφε και πιπιλάγε - δάγκωνε τις ρόγες μου κατά διαστήματα & ξανά πιπούλα .
Ξανά γλυφωμούνι εγώ , υγρά πολλά υγρά.
Πέρασμα αερόστατου και με καβάλησε , παραπονέθηκε κάποια στιγμή ότι πόναγε και ήθελε ιεραποστολικά . Πάμε λέω σιγά σιγά και ανεβάζω στροφές , πόναγε στην αρχή αλλά δεν εγώ . .αλλάξαμε στάσεις πλάγια με δυνατό κάρφωμα στα τέσσερα που κράτησε αρκετή ώρα. Εκεί έφαγε της μπάτσες της και το μαλλιοτράβηγμα .
Δεν παραπονέθηκε καθόλου απο την στιγμή που μπήκαμε σε ρυθμό .
Γουστάρει και το δυνατό με τα πνιξίματα και τα χαστούκια .
Τελείωσα στην πλάτη της πάνω στο όμορφο τατού. Μπανάκι κάναμε και περάσαμε στον καναπέ για κρασί .
Ψιλό κουβέντα με καλά αγγλικά .
Αξίξει και σαν παρουσία αλλά και σαν ερωτική σύντροφος .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 26, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, Spartan2 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2020
Να ρωτήσω τι ισχύει σε σχέση με το σώμα της?
Στις selfie δείχνει ποιο αδύνατη ενώ στις επαγγελματικές φωτογραφίες μοιάζει ποιο γεμάτη.
10 Οκτωβρίου, 2020
Salvation ως η ... σωτηρία ... !!!
10 Οκτωβρίου, 2020
κορμάρα είναι , όσο πρέπει
gpd
gpd
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3