Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είδα τις φώτο της, διάβασα τις κριτικές της και μετά από συνεννόηση με το γραφείο την έκλεισα για μιάμιση ώρα σε δικό μου ξενοδοχείο με εξτρά το τελείωμα στο στόμα.
Ήρθε στην ώρα της η Νίνα και τι νινί είναι αυτό!!... Ψιλή, αδύνατη, όμορφη κοπέλα που όπως ειπώθηκε και στις άλλες κριτικές αν είχε άλλα 5-10 κιλά θα ήταν τέλεια…
Παρά είναι επικοινωνιακή η Νίνα, μιλάει τέλεια αγγλικά, είναι ευχάριστη στην παρέα της και χαλαρή. Από ότι κατάλαβα η Νίνα είναι καινούρια στην δουλειά και θέλει λίγο τον χρόνο της για να λειτουργήσει… το συμπέρανα αυτό γιατί όταν ξεκινήσαμε τα χαμουρέματα με αγκαλιές και φιλιά μου έδωσε την εντύπωση ότι ήμουν με την κοπέλα μου και ότι θα κάναμε έρωτα και όχι σεξ ξεπέτα…
Ικανοποιητική η πίπα της, δεν ξετρελάθηκα αλλά δεν έχω να πω και κανένα παράπονο, την δοκίμασα στην στάση 69 που κακά τα ψέματα ήμουν απορροφημένος στο υγρό μουνάκι της και στο παιχνίδι με την κλειτορίδα της…
Πρώτη στάση η ιεραποστολική και εκεί που έχει τυλιγμένα τα πόδια της στην μέση μου την λέω να με κρατήσει και από τον λαιμό και την σηκώνω από το κρεβάτι στα όρθια κρεμασμένη από τον λαιμό μου και καρφωμένη στον πούτσο μου… Σε αυτή την στάση αερογαμίας θα πρέπει να την γάμαγα τουλάχιστον ένα δεκάλεπτο μέχρι που την κατέβασα έβγαλα το προφυλακτικό και γέμισα το στοματάκι της με σπέρμα…
Ακολούθησε ντουζάκι, λίγη κουβεντούλα και πιπούλα μέχρι σηκωμάρας για τον δεύτερο γύρο που την τέντωσα κανονικά… Το κάναμε σχεδόν σε όλες τις στάσεις και τις παραλλαγές τους, είναι αδύνατη, ελαφριά και ευλύγιστη και την γυρνούσα και την έστηνα όπως ήθελα… Ακολουθεί η Νίνα, θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη και το δείχνει… Δεν της έκανα άγριο σεξ αλλά τα καρφώματά της τα έφαγε και έβγαζε και τις ανάλογες κραυγές!..
Άξιζε το ραντεβού μου με την Νίνα και χαλάλι το δωράκι της!... θα την ξανά πάρω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, TOMCRUISE, Limperatore XXI και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2020
Απο μεσουλα κοιλίτσα ειναι οπως τις φωτο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1