Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μου άρεσε στις φωτογραφίες της, διάβασα και τις κριτικές της και άμεση επικοινωνία με το γραφείο για ραντεβού. Ήρθε σχεδόν στην ώρα της αν και με ενημερώσανε ότι ενδέχεται να αργήσει λιγάκι λόγο κίνησης. Από κοντά δεν διαφέρει από τις φώτο της, είναι σχετικά κοντούλα με μικρά βυζάκια και ωραίες καμπύλες που τονίζονταν από το κοντό φορεματάκι της. Μιλάει καλά αγγλικά είναι άνετη και ευχάριστη στο σόσιαλ χωρίς να το παρατραβάει …
Έχει σφιχτό κορμί και κωλαράκι πέτρα, φιλάει με γλώσσα και δέχεται φιλιά παντού… Κάνει βαθιά πίπα, γλύφει αρχίδια και χρησιμοποιεί ελάχιστα τα χέρια… Πρώτη και κύρια στάση το 69, ευχαριστήθηκα μουνάκι και κωλαράκι με γλώσσα και με δάχτυλα για κανένα τέταρτο μέχρι που γέμισα το στοματάκι της με σπέρμα. Κάναμε ένα μικρό Τάιμ άουτ για ντουζάκι και λίγο μασαζάκι με δική της παρότρυνση και στην συνέχεια πίπα που την κατέχει πολύ καλά και δεν άργησε να μου τον κάνει ντούρο…
Στο σεξ όπως είπανε και οι προλαλήσαντες συναγωνιστές είναι σκέτη καύλα!.. Το κάναμε σε αρκετές στάσεις, δεν κωλώνει πουθενά, γουστάρει το δυνατό γαμήσι με καρφώματα και μπάτσες στα κωλομάγουλα. Κάνει καλά στησίματα, ακολουθεί τους ρυθμούς και προτρέπει για δυνατό γαμήσι…
Πέρασα πολύ καλά με την Νικολίνα, ευχαριστήθηκα γαμήσι, άδειασα δυο φορές τα αρχίδια μου και έφυγα ξεθεωμένος από το ξενοδοχείο…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, mancunian1986, ΦΑΚΙΡΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού