Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δυστυχώς επειδή είμαι νέο μέλος μου επιτρέπετε να βαθμολογήσω μέχρι 7 ενώ σε αρκετά σημεία θα έβαζα πάνω από 7.

Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά. Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η επικοινωνία με το γραφείο ήταν καλή και γρήγορη. Δεν χρειάστηκαν πάνω από 15 μηνύματα για να γίνει το ραντεβού. Όταν ανέβηκα στο δωμάτιο, περίμενα κάποια με μεγαλύτερο σωματότυπο, και κάπως κόμπλαρα, ίσως έκρινα λάθος από τις φωτογραφίες.

Μου προσφέρθηκε ντουζ, και έκανα, ενώ μόλις είχα κάνει, μιας και με προέτρεψε αρκετά η Τζέσικα.

Στο κρεβάτι πραγματικό GFE, η Τζέσικά με κάλμαρε καθώς είχα κάποιο άγχος, ξεκινήσαμε με πάθος και φιλιά με γλώσσα και κάποια στιγμή ξεκίνησε η πίπα, ω θεέ μου η πίπα, επιτέλους μία πίπα χωρίς δόντι, χωρίς ίχνος δοντιού, είχα τρομάξει σε μια φάση νόμιζα ότι δεν είχε δόντια. Μετά την πίπα, ασχολήθηκα με τα δικά της προσωπικά μέρη, όπου ήταν αρκετά δεχτική αλλά σε προσπάθεια για δάχτυλο, ευγενικά το απέσυρε.

Περάσαμε σε dogie, οπού μετά από τέτοια πίπα ήταν δύσκολο να κρατηθώ και τελείωσα μέσα στο σκουφάκι.

Μετά από ένα ντουζ που έκανε η Τζέσικα, μου έκανε μασαζ, το οποίο αν και λίγο ανορθόδοξο, προς το τέλος μπορώ να πω ότι το απέλευσα. Μετά περάσαμε στο δεύτερο γύρο, ω θέοι του 12θεού, τι πίπα είναι αυτή, ρουφούσε ασταμάτητα, πάλι χωρίς ίχνος δοντιού. Ευχαριστήθηκα πίπα αλλά δυστυχώς σπάνια πάω για δεύτερο γύρο. Αφού δεν ολοκληρώνοταν η κατάσταση η Τζέσικα προσπάθησε και με το παραπάνω να με ευχαριστήσει, περάσαμε σε cowgirl, έντονο και με πάθος αλλά αφού έβλεπά ότι δεν θα ολοκληρωνόταν κάτι την σταμάτησα. Πραγματικά όμως μετράει τα λεφτά που δίνεις και προσπαθεί να κάνει το καλύτερο για σε ευχαριστήσει.

Όπως λένε και οι φίλοι μου οι Άγγλοι, she goes the extra mile.

Αν θα την ξανάβλεπα, ίσως, αν και πέρασα τέλεια δεν είναι αυτό που με τραβάει.

Το μόνο αρνητικό που βρήκα ήταν στην επικοινωνία μαζί της καθώς δυστυχώς τα αγγλικά της πάσχουν κάπως, γι'αυτό και η μικρότερη βαθμολογία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
503
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Littlejohn, koukoskoukou και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2020
Δεν διάβασα την κριτική, δεν μ’ ενδιαφέρει να διαβάσω την κριτική. Και μόνο για τον τίτλο, like.
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1