Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Πηγαινα αρχικα για την Παολα αλλά μεχρι να απαντήσω σε ένα άλλο τηλεφώνημα την έκλεισαν και μου πρότειναν ¨Οπως πάντα καλή η συνεννόηση με το γραφείο. Σκάει που λέτε η μικρά. Καλή η εμφάνιση και αρκετά καλή η αρχική διάθεση όπως και το social οπού τα σχετικα καλά αγγλικα βοηθούν. Εδώ σταματούν και τα καλά. Φλυαρεί αρκετά με θέματα 'ασχετα προκειμένου να σου φάει το χρόνο. Ετσι έμαθα ότι είναι ουκρανή, έχει μια κόρη 7 μηνών στην ουκρανια μετην μάνα της και ο πατέρας άφαντος. Είναι ακροδεξιά υπέρμαχος της λευκής φυλής ( χρυσαύγουλα ομοιδεατρια σας),ενώ η ίδια είναι μίγμα των λαών της ΕΣΣΔ, γουστάρει μπάφους, κόκες, κράκ αλλά όχι αλκοόλ . Τι να πεις τώρα.

Στη κρεβατοκάμαρα δεν κάνει τίποτα. Η λέξη αγγαρία είναι . Κάθετε παθητικά και ότι κάνεις εσύ από εκει και πέρα. Οτι εγράψε ο προηγούμενος συναγωνιστής είναι αληθές με την διαφορά ότι ο φίλος είναι πόλυ ευγενικός και διπλωματικός μαζί της, 7 στο διάθεση/συμμετοχή είναι υπερβολικό . Η τυπισα δεν γουσταρει αυτο που κάνει με ΤΙΠΟΤΑ. Σερβις τεμπέλικο, παθητικό επιπέδου Φυλής και πολύ λέω. Μόνο μην χαλάσει το make up και δεν βγει καλά η selfie που είναι επίσης πειραγμενες. Χρόνια είχα να πέσω σε τέτοια φόλα. Φυσικά επικοινώνησα με το πολύ εξυπηρετικό γραφείο όπου και αναφέρα ότι και σε εσάς.

Συνοψίζοντας, κλαίω τα λεφτά μου αλλά ας πρόσεχα !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
17.928
Πόντοι:
17.785
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, roughfucker, Mounokwlaraki και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού