Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χαιρετώ σας!!! Μετά από καιρό κ με όλα αυτά που συμβαίνουν ....
επιτέλους είπα , κάτι καινούργιο κ incall κ όλα !!! Μεγάλο χαμόγελο Βασικά ειχα βάλει στο μάτι την Leila, αλλά τύχαινε να'ναι μόνιμος "απασχολημένη" με κάποιον από σας ... Κ έτσι είπα δεν βαριέσαι, πάω να δω τη Bella ! Ανεβαινω στο δωμάτιο κ βλέπω μια ψιλή λεπτη ξανθιά κοπέλα με ένα καλοκαιρινό φορεματακι κ ψιλοτακουνα , :)
συμπαθητικό προσωπο , πολύ κοντά σε αυτό που είχα δει στις φωτογραφίες ( χωρίς τη γκλαμουρια βέβαια , κ ηλικιακά μεγαλύτερη ) Άρχισε κατευθείαν τα γλωσσοφιλα κ λέω, εδώ είμαστε Ματάκι Το βυζί τούμπανο ( αν κ δεν μαρεσουν τα σιλικονατα ) καλή δουλειά πάντως κ σε αφή κ σε σχήμα. Πίπα νορμάλ, τίποτα το ιδιαίτερο , στο σεξ συμμετέχει κανονικά, ότι στάση θες κ γουστάρεις, δεν λέει όχι , αλλά δεν μου έβγαλε αυτό το "κάτι " που ίσως περίμενα από μια....." όχι πιτσιρικά " δλδ λόγο ηλικίας την περίμενα πιο έμπειρη, αλλά μάλλον έπεσα έξω Money Mouth Με λίγα λόγια ένα ραντεβού που κύλησε ομαλά χωρίς ιδιαίτερη ένταση ,χρώμα κ οσμή! Να πω κ δύο λόγια για το σωματότυπο της κοπέλας , απ' τη μέση κ πάνω θα λεγα ότι είναι μια ωραία γυναίκα που δεν περνάει απαρατήρητα ,αλλά απ' τη μέση κ κάτω ....είναι λες κ είναι από άλλο σώμα Money Mouth
Αναλογικά δεν ταιριάζει με το πάνω μέρος του σώματος , δλδ δεν έχει κωλο κ μπούτια ,είναι πολύ στεγνή για τα δικά μου γούστα , καθώς προτιμώ της καμπύλες Μεγάλο χαμόγελο. Αυτά !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, james034, Littlejohn και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2020
Σαν εγχειρισμένη μου φαίνεται εμένα ρεεέεεεε γαμώτο.. Money Mouth
22 Αυγούστου, 2020
Οχι φίλε, γυναίκα είναι 100% κ μάλιστα πολύ ευγενική , στις φωτογραφίες όντως φαίνεται λίγο άγρια, αλλά από κοντά ειναι μια χαρά !!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2