Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειπα να δοκιμασω την Ελενα με την ελπιδα οι φωτογραφιες να ειναι ρεαλιστικες.... και ευτυχως ηταν!
Πηγα στο ξενοδοχειο και εστειλα το νουμερο ενα τεταρτο πριν. Εκανα μπανακι και την ωρα που σκουπιζομουν χτυπησε διακριτικα η πορτα, στο παρα 3. Ανοιξα και μπηκε μεσα μια κοπελαρα... μοντελο. Ψηλη, με ανοιχτοχρωμα ματια, ομορφο προσωπο και αψεγαδιαστο σωμα! Εκει αξιζει να τα σκασεις, τετοιο κοριτσι δεν θα χτυπαγα εξω. Και τα καλα συνεχιστηκαν... η κοπελα ειναι χαλαρη, επικοινωνιακη, ανετη με το σωμα της (πως να μην ειναι;) και με τα θελω του παρτενερ... Μολις μπηκε με φιλησε στο στομα και αρχισαμε την κουβεντα. Επι του θεματος φυσικα, της ειπα οτι θελω αυταρχικο και με ρωτησε αν θελω κατι συγκεκριμενο. Τα ειπαμε λιγο και ξεκινησα με ποδολαγνεια, Νο 37 τα ποδια παρα το οτι ειναι τσολιας η κοπελα με πολυ ομορφες γαμπες, λεπτες αλλα καλοσχηματισμενες και ωραια πελματα, εχει πολυ ωραιο κουτουπιε και φλεβες στο πελμα, στους αστραγαλους και γενικα στην περιοχη. Ασχοληθηκα κι αρχισε να μου βαζει δαχτυλακι. Μετα μου εγλυψε αρχιδια και κωλο με πολυ μαεστρια... Βαλαμε καποτα και τον πηρε στο στομα ενω περναγε και απο τα διδυμα που και που παλι. Δεν εχασα την ευκαιρια να γαμησω την κορμαρα, καναμε 2 στασεις στις οποιες δεν μασησε καθολου, τα στησιματα (ισως και λογω κορμιου) ηταν πορνοσταρικα και συμμετειχε δυνατα, και μετα τις ειπα οτι ηταν η σειρα της. Εβαλε το στραπ και αρχισε παλι να με γλυφει και να τριβει το δαχτυλο της στην περιοχη. Υστερα απο λιγο δοκιμασαμε μια στα 4 στο πατωμα αλλα δεν επαιξε καλα λογω υψους της και μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι, στα ισια με την προσωπαρα και το σωμα αυτο απο πανω μου.... παρεδωσα στις βυζαρες! Μετα επαιζε σοσιαλ, η μικρη ειναι πολυ επικοινωνιακη αλλα δεν τον αφησε απο το χερι της, ψηνοταν για δευτερο γυρο. Εγω οχι, ηταν κουραστικη μερα. Οποτε ντυθηκαμε και φυγαμε.
Προκειται για κορυφαια συναντηση, απο αποψη εμφανισης αλλα και υπηρεσιων.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
285
Likes:
4.599
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, Marcus77, AlexGold και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού