Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με την Isabela είχα συναντηθεί και στο παρελθόν και είχα μείνει καταενθουσιασμένος γι’ αυτό θεώρησα ότι θα είναι μια πιο safe επιλογή αλλά φευ. Για την Isabela έχουν γραφτεί αρκετά για την εμφάνισή της. Θα αφήσω κατά μέρος τους καλούς μου τρόπους συγγραφής γιατί είναι αυτό που λέμε μουνάρα με βυζάρες και κωλάρα που θέλεις να την ξεπατώσεις μέχρι να βγάλεις αίμα από τον πούτσο σου. Το’πα! Έχει το πιο fuckable κορμί και την πιο έκφυλη φάτσα που έχω δει σε call girl και στον κάνει turbo και μόνο που την βλέπεις. Αυτά όμως θεωρητικά γιατί στην πράξη η κοπέλα έχει φάει άγρια ήττα με αυτή τη γαμημένη ασθένεια και φοβάται μέχρι και τον ίσκιο της. Δεν ακουμπάει ούτε τα χείλη της στα δικά σου και για εμένα αυτό είναι πολύ βασικό. Και όχι μόνο αυτό αλλά στη σελίδα της αναφέρεται κανονικά ότι προσφέρει French kiss, άρα γι’ αυτό γράφω ότι δεν τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που είχαν συμφωνηθεί. Επίσης κατά τη διάρκεια του σεξ δεν έπαιρνε το χέρι της με τίποτα από το μουνί της μη τυχόν και φύγει το προφυλακτικό όσες προσπάθειες και εάν έκανα γιατί απ’ ότι μου είπε της έχουν συμβεί διάφορα στο μεσοδιάστημα από την προηγούμενη συνάντησή μας. Καλά, δάχτυλα ούτε για σκέψη! Ακόμη και η πίπα της που ήταν το δυνατό της σημείο ήταν άνευρη και χωρίς φαντασία. Τελείωσα με πολύ κόπο και αυτό που μου έκανε επίσης άσχημη εντύπωση είναι ότι έφυγε και ένα τέταρτο νωρίτερα χωρίς να μου ζητήσει την άδεια. Για όλους τους πιο πάνω λόγους νομίζω ότι η κοπέλα δεν μπορεί επί του παρόντος τουλάχιστον να ανταποκριθεί στα καθήκοντα αυτής της δουλειάς γιατί εκθέτει και την ίδια αλλά και το γραφείο και προφανώς δεν συστήνεται με τίποτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, mancunian1986, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού