Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνεννόηση με το γραφείο άψογη και σκάω στο δωμάτιο της κοπέλας. Πολύ ωραίο σώμα και ακόμη πιο ωραίο πρόσωπο (απλά δεν είναι τόσο πιτσιρίκα όσο τη δείχνουν οι φωτό).

Αγγλικά ανύπαρκτα, κάνω ντουζ και αρχίζουμε τα φιλία. Ωραίο βαθύ φιλί χωρίς βιασύνες με καβλώσε αμέσως. Πέφτει στα 4 και μου αρχίζει μια πάρα πολύ καλή πίπα με περιποίηση και των γύρω περιοχών.

Πέρασμα προφυλακτικού και στήσιμο στα 4 με θέα την τρελή της κολάρα και ένα τεράστιο κινέζικο tatoo στην πλάτη που πιθανότατα περιγράφει αρχαία συνταγή για ντολμαδάκια πάρα το «it’s philosophical» που μου πέταξε όταν τη ρώτησα τι σημαίνει.

Το μουνί υγρό χωρίς τζελ και μαλακίες, πολύ καλή αίσθηση, πας άνετα σε ρυθμούς pse χωρίς κανένα παράπονο.
Το τέλος ήρθε στα 4 μέσα στο μπαλόνι μετά από εναλλαγή αρκετών στάσεων.

Στο social βλέπεις ότι προσπαθεί να επικοινωνήσει με τον πελάτη, και φαίνεται έξυπνη γυναίκα αλλά τα αγγλικά της είναι τόσο βασικά που δεν μπορεί να γίνει συζήτηση. Αν πάει κάποιος που μιλάει τη γλώσσα της πιστεύω θα περάσει απίστευτα γιατί με εμένα ήταν κάπως μαγκωμένη ελέω έλλειψης επικοινωνίας.

Ο δεύτερος γύρος επειδή είχαμε μόνο ένα 15λεπτο, την άφησα να με τελειώσει με πίπα στις βυζάρες τις όπου εκεί έδωσε ρεσιτάλ, εμπειρίας και μαεστρίας στο τσιμπούκι.

Γαμάτα πέρασα, τίμιο cg, δεν τρώει χρόνο, και ακολουθεί χωρίς μα και μου τον πελάτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
756
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, TOMCRUISE, james034 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού