Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανό κενό πριν την άδεια από την εργασία και είπα να πηδήξω ξανά τη μονικα.Δεν τη βρήκα στην ώρα που ήθελα και η μόνη που είδα γαμευσιμη για τα γούστα μου ήταν αυτό το σοκολατί μωρό.Βυζί πιτσιρικας και όλη η συμπεριφορά για αματουρι που ξεπροβάλε από πασαρέλα.Δεν έχει τα βυζία της μονικα αλλά έχει αλλά.Βασικα καλύτερη στη τεχνική υποστήριξη όσοι με κατάλαβαν για το πήδημα αναφέρομαι.Η εικόνα στο να δω αυτή τη καυλοφατσα με είχε φτιάξει.Μεσα σε ένα εικοσαλεπτο είχα παρκαρει στον γαμιστρωνα και τη περίμενα.αν θέλετε νταρντανες και γεμάτες γυναίκες όχι εδώ αλλού.Εδω είναι ένα αδύνατο μαυρισμένο κορμί που στάζει καύλα.Εδω δικαιολογώ και τον παίχτη που την πήρε πρωτιά που λέει για αστέρι.Ναι η εμφάνιση της είναι γαμω με κάτι ρομπακια ξεκωλε που με καυλωσαν με τη πρώτη. Και το τσιμπούκι επίσης βαθύ.Αυτο το καυλοπροσωπο όταν τσιμπουκωνει δεν υπάρχει και δεν αντέχεις χύνεις εγώ εκεί άδειασα τους πρώτους χυμούς...Μετά τσιμπούκι πάλι και πήδημα κάνα τέταρτο που έδειξε αδιαμαρτύρητα επαγγελματισμό όχι μαλακίες.Συνεπως σε όσους αρέσει αυτό που βλέπουν να πάνε να πάρουν μια γεύση από το καυλι αυτό.Απο ότι κατάλαβα δεν είναι αματουρι που είπα στην αρχή αντιθέτως.Οσοι θέλουν πιασίματα να κοιτάξουν αλλου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TOMCRUISE, delipas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού