Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 98103
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πηγα να γραψω κριτικη μετα απο καιρο , την μια δεν ειχαμε στην περιοχη μου ιντερνετ μια βδομαδα λογω αλλαγης των γραμμων , μετα ειχαμε τις εργασιες στο σαιτ. Ημουνα ετοιμος να τα παρατησω αλλα αυτη την κριτικη επρεπε να την γραψω για οσους γουσταρουν duo σαν και εμενα. Μολις πηρα τηλεφωνο την Νικολ της ειπα αμεσως Μασσα. Πρεπει να ειναι η δεκατη φορα χωρις υπερβολη που την παιρνω. Οταν θελω να χαλαρωσω τελειως να αφεθω σε μια γυναικα να με γαμισει αυτη οποτε ειναι εδω παντα την παιρνω. Η φιλη πλεον Νικολ μου προτεινε duo με Ρειτσελ. Ημουνα διστακτικος γιατι ενω την ειχα παρει μια φορα και ειχα περασει καλα ακουγα διαφορα γυρω γυρω. Ακομη το πολυμηνο εργασιας στην Ελλαδα με εκανε ακομη ποιο διστακτικο. Η Νικολ μου ειπε να ξεκολλησω το μυαλο μου και να την παρω. Μολις ηρθανε επιασα την Μασσα και της ειπα στα Ρωσικα ξερεις τι γουσταρω μιλα στην Ρειτσελ και κανονισε τα εσυ. Πραγματικα πολυ χαλαρωτικο να ξερει η γυναικα που ερχεται ολα οσα γουσταρεις. Οι κοπελλες κανανε τα παντα και πραγματα που δεν ειχε το μενου. Διπλη πιπα απολαυση και οι δυο ειδικα η Μασσα στον εξαφανιζει για πλακα. Η Ρειτσελ να γλυφει αρχιδια , η Μασσα να τον εξαφανιζει. Διπλο γλυψιμο στο κεφαλι και σε ολο τον κορμο πανω κατω με εξω τις γλωσσες , τσοντα κανονικη. Η Μασσα εδινε εντολες η Ρειτσελ ακολουθουσε. Λεσβιακο δεν ηθελα απλως εδωσα δονητη στην Ρειτσελ επαιζε το μουνι της μπροστα μου και η Μασσα πιπωνε. Σωμα η Ρειτσελ μετριο αλλα ο πολυς καιρος στην δουλεια ειδα της εδωσε αρκετη εμπειρια , κανει πραγματα που δεν εκανε πριν , η Μασσα παρα πολυ καλο σωμα πλακα κοιλια καλοσχηματισμενο μουνι θα ελεγα για 30+ που ειναι τελειο σωμα , πολυ καλυτερο απο πολλες μικρες. Προσωπα μετρια και οι δυο τους , αρκετα καλοι χαρακτηρες πολυ φιλικες , πολυ επαγγελματιες στην δουλεια τους. Παρα πολυ καλο γαμησι και οι δυο απο πανω , πολυ ωραια κουνηματα λεκανης , πολυ δυνατο σφυροκοπημα στα τεσσερα χωρις κανενα προβλημα , στημενες και εναλλαξ , βρισιμο , ξυλο στα κωλομερια τους , τραβηγμα μαλλιων , ολα κομπλε χωρις υπερβολες αλλα πολυ ανετα. Χυσιμο στα προσωπα σε διπλη ορθια πιπα, χυσιμο στο στομα με μοιρασμα χυσιματος και στις δυο. Εγω περασα πολυ καλα , χαλαρωσα και εκανα σε προγραμμα gfe / pse οτι γουσταρα. Ενα ντουο που πιστευω το 90% θα μεινουνε απολυτα ευχαριστημενοι γιατι υπαρχουνε βεβαια και στραβοξυλα. Ποτε θα ερθει η Λιζα μου Νικολ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AlexGold, GALLAS, kwstasxat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού