Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110969
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ναι ναι πιπινάκι ετων 30 περίπου με σακουλιασμένα βυζιά και ανύπαρκτα χείλια, πετιτ σώμα με μικρό κωλαράκι.

Φατσα οπως την βλέπετε στις καινούριες φωτο πολύ μέτρια Ρουμάνα, δυστηχως τις ανεβασανε αφου την είχα πάρει..

Εγώ ήθελα πρωκτικό, πλήρωσα πρωκτικό και πήρα τα @@ μου. Ουτε κώλο μου έδωσε, ουτε τα εξτρα λεφτά μου επέστρεψε που τα ζητησε απο την αρχη..

Με λίγα λόγια με κορόιδεψε, δεν πέρασα καλά και δεν αξίζει με τίποτα 150 ευρω... πετάμενα λεφτά...

Καλύτερα να επερνα την Liza π.χ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Kavouras13, petergsp και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2020
Δεν ξέρω αν είσαι καινούριος στο site, αν ναι θα πρέπει να μάθεις να αποκωδικοποιείς κάποια πράγματα στις κριτικές. Όταν πχ ακούς ότι μια κοπέλα είναι φάση gfe υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να πάθεις αυτό που έπαθες, γιατί πρακτικά gfe σημαίνει είτε ότι είναι με τις μέρες της είτε ακόμα χειρότερα ότι είναι καλή με όποιους γουστάρει. Με αλλά λόγια η δουλειά είναι για αυτήν αρπαχτή και ούτε τις περνάει από το μυαλό ότι τα 150 σημαίνει υποχρέωση να παρέχει τις υπηρεσίες της με τον καλύτερο δυνατό τρόπο στον οποιοδήποτε πελάτη.
26 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι λε ρε φίλε? Δεν είναι υποχρεωμένη να κάνει τίποτα

Κόψε τις παπαριές

Π
26 Ιουλίου, 2020
Κοίτα, φαίνεται για ΟΚ γκομενάκι για πούτσες, αλλά το 5άρι πρόσωπο και 6αρι σώμα, μάλλον την αδικούν. Μάλλον τσαντίστηκες επειδή δεν της τον κάρφωσες από πίσω.

Π
26 Ιουλίου, 2020
αγαπητε φιλε μ εσωσες στο παρα 1. την ειχα προγραμματισει λογω κριτικων(που ισως να ειναι προμοταριστικες) και λογω εμφανισης.Και λεω συνεχεια στον εαυτο μου¨"μακρια απο ρουμανες".Δεν ειναι μονο τα 180 τα πεταμενα , που ειναι βεβαια πολλα λεφτα,ειναι οτι δεν κοιμηθηκες και καλα την νυχτα
26 Ιουλίου, 2020
Έχει κριτικές απο το Athens Diva πριν 2 -3 χρόνια οπου αναφερόταν η ηλικία της 25 χρονών και 3 χρόνια που λένε πιο μικρές ίσον σίγουρα 30άντα.

Σε μια απο τις φωτογραφίες φαίνεται πολύ πεσμένο το στήθος.
Θα την έπαιρνα αλλά αυτό μου άλλαξε τη γνώμη.

Γιαυτό φωνάζω να βάζουν πρόσφατες φωτογραφίες ...

Πολλά τα €180 που έδωσες, έπρεπε να την επιστρέψεις.
Σε καταλαβαίνω.
Sorry.
26 Ιουλίου, 2020
Το βυζι φαίνεται στην φωτογραφία όπου βάφεται ότι είναι μικρό και πεσμένο.
Να ναι όμως 30 χρόνων? Πρέπει να δώσει διευκρινήσεις το γραφείο!

Ομως τι εννοείς ότι δεν την ξεκωλιασες αλλά γράφεις ΝΑΙ στο πρωκτικό? Την πήρες την σουφρα ή σου έσπασε τα αρχιδια?

Με ξενερωσες με την Φραντζεσκα!!!
26 Ιουλίου, 2020
Ωπα ωπα! Αν οντως εγιναν αυτα που λες θα ανεβασεις τη κριτικη στο νημα του γραφειου να ξερουν ολοι τι εγινε
28 Ιουλίου, 2020
Tι εννοείς δεν σου έδωσε πίσω τα extra του πρωκτικού που δεν έκανες? Χμμμμ.... τι να σας πω ρε παίδες... αν τα αφήνετε και περνάνε έτσι, τότε θα έχετε πάντα πρόβλημα. Και δεν είναι για τα 30 ευρώ. Είναι σαν να σου πουλάει κινητό single sim στην τιμή του κινητού με double sim! Πλατύ χαμόγελο
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
28 Ιουλίου, 2020
με εμένα μία χαρά πήγε με πρωκτικό ΚατσικογάμηςΝαι!
28 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Της τον έβαλα 1-2 φορές και με έσπρωχνε και μετά τραβήχτηκε και μου είπε όχι πρωκτικό..
B
Bon4o
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2