Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 5658
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γρήγορο scouting για γρήγορο ξεφορτωμα.Μου έστειλαν τέσσερις ελεύθερες εκείνη την ώρα που θελα αλλά αυτή με καύλωσε περισσότερο.Ηθελα άλλη φάση όχι τα συνηθισμένα...Η εικόνα και μόνο στα βυζιά τις τορπίλες που έχει με έκανε τούρμπο.Χτυπαει πόρτα ανοιγω και βλέπω ένα σύνολο όπως το περίμενα.Οχι τα classics...Βυζάρες τουμπανατες κόκκινο μαλλί ντυσιματακι σωστό με τακουνια μου τον έκανε πέτρα...Όσοι θέλουν χοντρούλες και νταρντανες όχι στην Μόνικα αλλού.Εδω είναι πιο κουλτούρα η φάση...Εγώ με το που την είδα φτιάχτηκα και ήθελα πως και πως να τη πηδήξω.Της έβγαζα τα ρούχα αυτά τα λίγα δηλαδή που φόραγε και εγλυψα βυζάρες στα καπάκια!Μου πήρε και μια γρήγορη στα όρθια εκεί άρπαξε και τη πρώτη ντουφέκια στο στόμα.Μετα πάλι τσιμπούκι πρώτα χωρίς καποτα μετά την έβαλε και την πήγα με γαμησι κάνα τέταρτο όπου αδιαμαρτύρητα έδειξε αντοχή στην κατάσταση.
Συνεπώς όπως τη περίμενα άλλη φάση γυναίκας διαφορετική με κουλτούρα.
Γάμησα και την Έρικα αλλά αυτή η Μόνικα είχε κάτι το ξεχωριστό γι'αυτό έκανα και ανάλυση.Οσοι τους αρέσει αυτό που βλέπουν στις φωτογραφίες να πάνε να πηδήξουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xan4625, Limperatore XXI, Bartender 74 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2020
Ερώτημα γιατί με έχασες, δηλ. δεν κατάλαβα Χμμμ; : Σού'στειλαν τέσσερεις και τις πήδηξες; Σού'στειλαν τέσσερεις και τις έδιωξες; Ρώτησες στο τηλέφωνο ποιές είναι διαθέσιμες, σού'παν τέσσερα ονόματα και διάλεξες αυτή; Χμμμ; Συγγνώμη φίλε που δεν κατάλαβα...Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1