Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Margo μου την πρότεινε η τηλεφωνήτρια, η κοπέλα που ζήτησα (Emma) δεν ήταν διαθέσιμη στις ώρες που ήθελα και μου πρότεινε την Margo που ήρθε πρόσφατα και έχει κενές ώρες, μάλιστα μου είπε πως είναι το ίδιο Μελαχροινή , ποιο ψηλή και εντυπωσιακή… έριξα μία ματιά στις φώτο της από το κινητό μου μου άρεσε και το ραντεβού έκλεισε σε δικό μου ξενοδοχείο για μιάμιση ώρα με εξτρά το τελείωμα στο στόμα.
Τυπικότατη στην ώρα της!... Η πρώτη εντύπωση είναι Ουάάάου … γυναικάρα … είναι που είναι ψηλή είχε φορέσει και ψηλές γόβες με ένα κοντό φορεματάκι, μακιγιάζ και μαλλί στην τρίχα ήταν χάρμα οφθαλμών!..
Πέρασε στο δωμάτιο και εγώ έμεινα για δευτερόλεπτα στην πόρτα να την κοιτάω… Από σόσιαλ τα πάει μια χαρά, μιλάει αρκετά καλά αγγλικά είναι ευχάριστη και χαμογελαστή αλλά μου φάνηκε λίγο ψηλομύτα στην συμπεριφορά της…
Στα του αγώνα: φιλάει με γλώσσα αλλά δεν τα δίνει απλόχερα τα φιλιά της ….
Καλή η πίπα της σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσεις την χρήση χεριού, έχει ρεπερτόριο στην πίπα 4-5 κινήσεις που διαδέχονται η μία την άλλη μηχανικά…
Χλιαρά ήταν τα προκαταρκτικά και προτού γίνουνε ψυχρά της ζήτησα να προχωρήσουμε σε 69… Έχει μουνάρα η Margo!!... άτριχη , ευωδιαστή και ευαίσθητη!.. Βρήκε την χαρά της η γλώσσα μου… πότε έμπαινε βαθιά μέσα της , πότε γυρνούσε γύρο -γύρο από την κλειτορίδα της και μερικές φορές έφτασε και χώθηκε και στο κωλαράκι της… Ευχαριστήθηκε και η Margo γλειφομούνι, το συμπεραίνω από τα βογγητά που εισέπραξα αλλά και από τα ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλό μου που γίνανε ποιο έντονα και ποιο θερμά στην πορεία, μέχρι που δεν άντεχα άλλο και γέμισα το στόμα της με σπέρμα.
Ακολούθησε ντουζάκι, λίγη κουβεντούλα και από προτροπή της αισθησιακό μασαζάκι που κατέληξε σε πιπούλα μέχρι που έγινε ντούρος και αφού έβαλα προφυλακτικό με καβάλησε… Στο σεξ δεν δοκίμασα το πρόγραμμά της, ακολούθησα τις καύλες μου και τις δικές μου ορέξεις και την πήδηξα σε όλες σχεδόν τις στάσεις με όλες τις εναλλαγές στην ένταση με κορυφαία την ιεραποστολική που στο τέλος έπεσα επάνω της εξαντλημένος…
Καλό ήταν το ραντεβού μου με την Margo, λίγο χλιαρό στην αρχή αλλά επικεντρώθηκα στην κορμάρα της και στις καύλες μου και το ευχαριστήθηκα…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
225
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, ΦΑΚΙΡΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού