Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110969
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την φόλα που έφαγα με την "Αγαπη" είπα να πάω σε ξανθιά γνήσια. Συνεννόηση εύκολη κ σύντομη με το ευγενέστατο γραφειο. Έπαθα σοκ όταν ήρθε η κοπέλα στην ώρα της. Κουκλάκι όπως την βλέπετε στις φώτο ίσως κ καλύτερη. Διάθεση φουλ ευχάριστη χαμόγελα κ δέχεται πειράγματα κ κοπλιμέντα. Ότι θέλει ο πελάτης μεταμορφώνει η πιτσιρικα. Φαντασία να εις κ ότι θες κανε την. Σεξυ εμφάνιση, ποδαρες, ματάκια γλυκά κ αθώα που στο κρεβάτι σε τρελέ ει. Φιλιά με γλώσσα, δαχτυλάκι μπρος πισω( λίγο στενή πίσω κ μ αρέσει). Σεξ ότι στάση θες, αδύνατη ευλυγυστη. Στο μείον ότι βάζει το χεράκι της η μικρούλα θέλει ακόμη λίγο hands free και πνίγεται στο deepthroat. Όμορφη συνάντηση, ότι θέλει ο πελάτης. Τα ελληνικά της σπαστά, πλάκα έχει χιούμορ. Μπράβο σου μωρό μου. Προσωπικά 1 ώρα θέλω να την φιλώ κ μετά τα υπόλοιπα. Κάνει για 3ωρα ραντεβού αν θες απόλαυση. Έπεται συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Eros82
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
9.105
Πόντοι:
6.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, chris1955 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2020
10αρι πρόσωπο με τίποτα!

Γεροντοέρωτας μου μυρίζει

Π
18 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν την έχω δοκιμάσει, γιατί από τις φωτογραφίες δεν μου έκανε το click...
Με τις καινούργιες άλλαξα γνώμη, διάβασα και κριτικές καιΈρωτας
Δλδ στο πρόσωπο πως είναι? Στις φωτογραφίες φαίνεται πάντως ωραία, παρόλο το έντονο βαψιμο...
18 Ιουλίου, 2020
10 προσωπο?10 σωμα?Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
18 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαμόγελο ρε φίλε αντε να το κάνω 8, κυτταρίτιδα δεν έχει μικρό σφιχτό σώμα, ευδιάθετη. Με τα δεδομένα κ ευκαιρίες που έχουν τι να κάνουμε, έπεσε η κρίση του κορονοϊού έκλεισαν τα σύνορα για ρωσσια κ Ουκρανία, μείναμε με αυτές.
19 Ιουλίου, 2020
Η Φραντζέσκα παίρνει 10 σε σώμα και πρόσωπο και στην Αγάπη (που είναι τοπ μουνί) έβαλες 7 και 6? Χμμμ;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5