Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 476618
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Εχουμε και λεμε, μην γραφω και ολοκληρες σελιδες:

1. Συμπεριφορα γραφειου, παρα πολυ καλη, σχεδον υποδειγματικη. Και dress code οταν ζητηθηκε, τηρηθηκε πληρως, ενω την μια φορα με ενημερωσαν για καθυστερηση, λογω αρκετης κινησης στο δρομο.Καπέλο

2. Τρια ραντεβου συνολικα, 2 2ωρα και το τελευταιο 3ωρο. Το πρωτο σε παραλιακο χοτελ, τα επομενα 2 σε χωρο δικο μου, στα ΒΠ που τον εχω για ακριβως τετοιες καταστασεις.

3. Κοστος εβαλα αυτο του τελευταιου ραντεβου, που ειχε γινει ΜΕΤΑ την καραντινα. Τα δυο ηταν πριν τον Μαρτιο.

4. Προσωπο οχι κατi το φοβερο, στη ζωη μου εχω παει και με πιο ομορφες γυναικες, εκδιδομενες αλλα και μη.

5. Σωμα εξαιρετικα καλο, ο κωλος πραγματικα σουπερ!!!Κατσικογάμης

6. Θα ελεγα οι φωτογραφιες στο σαιτ του γραφειου, παρα πολυ αντιπροσωπευτικες, ελαχιστο photoshop.Καπέλο

7. Φιλια με γλωσσα, αν και δεν ειμαι τοσο φαν εδω, ειδικα με τις εκδιδομενες.

8. Τσιμπουκι πολυ καλο, με φοβο την πρωτη φορα, μην με τραυματισει λογω σιδερακια, αλλα ΟΚ η μικρη προσεχει.
Δεν ειναι και το κατι αλλο σε deepthroat & mouthfuck, Αλεξια απο AGN ουτε για πλακα, αλλα κανει φιλοτιμες προσπαθειες και εχει βελτιωθει αρκετα, ειδικα μετα το 1ο ραντεβου. Α, να μν ξεχασω, πολυ καλο 69.

9. Το καλυτερο για μενα το πρωκτικο της. Ειδικα στο τελευταιο ραντεβου, κι αφου ηρθε "ντυμενη" τελειως τσοντα, υπερπαραγαγωη μιλαμε (αρκετα βραδυ), την πηγα ΟΛΟ το ραντεβου ΜΟΝΟ ΚΩΛΟ! 4 φορες συνολικα, την τελευταια δεν αντεξα, κι γρηγορα το γυρισα σε στοματικο.
Στους προηγουμενους 3 γυρους ομως, εκανα ενα απο τα Τοπ 5 πρωκτικα γαμησια της ζωης μου, κι ειμαι στο χωρο πανω απο 20 χρονια (πρωτη φορα το 1999 με εκδιδομενη). Μιλαμε για κανονικη ΚΟΛΟΝΟΣΚΟΠΗΣΗ, μαζι με τη βοηθεια και χρηση πρωκτικων ταπων, σφηνων, πρωκτικα μπαλακια και δονητες. Μονο τα πομολα απο τις πορτες δεν εβαλα στην κωλοτρυπιδα της, ΟΛΑ τα αλλα εγιναν...Ναι!Ναι!Ναι!

10. Χυσιματα και στο κωλο μεσα (παντα με καποτα) και στομα, με εχει κερασει και 2 τουλαχιστον φουλ καταποσεις!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

11. Το οχι στο αν θα την ξαναεβλεπα, καθαρα και μονο, γιατι οτι ειχα να παρω απο την συγκεκριμενη, το πηρα και με το παραπανω!
Αλλιως αξιζει σαφεστατα, ειδικα για οσους θελουν ψηλα, δροσερα νεαρα κοριτσια, αρρωστημενα και τρελαμενα για σκληρο πρωκτικο γαμησι (για τους κωλακηδες, η συγκεκριμενη ειναι MUST και ειπαμε σκληρο - αγριο πρωκτικο).

ΥΓ. Αν προλαβω θα βαλω αλλα 2 κριτικες, απο κοπελες που επισης ειδα προσφατα.

Αυτα, να γαμαμε καλα και παντα με υγεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2020
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
450€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
AlexEasyRider
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
10.254
Πόντοι:
3.296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, koumanidas και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2020
Διαβαζοντας και την απο κατω κριτικη το μονο που μπορω να συμπερανω ειναι οτι η Αριανα για να κανει
τη δουλεια της θελει 3ωρα ραντεβου και 400αρια ευρωπουλα.
Στη μια ωρα ραντεβου τζιφος...
16 Ιουλίου, 2020
Η Αριάνα είναι μούναρος, οι υπηρεσίες της σούπερ. Διαφωνώ με το 6άρι στο πρόσωπο. Είναι καύλα το κοριτσάκι. Ζηλεύω τον μάγκα που την πηδάει!!!
18 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1. Για το οτι ειναι πολυ ωραια, ειδικα σωμα και κυριως κωλος, τα εγραψα ηδη. Το ιδιο και για τις υπηρεσιες, νομιζω ΔΕΝ χρειαζεται να γινω και πιο περιγραφικος - πορνογραφικος.

2. Προσωπο γουστα ειναι αυτα, αλλα εχω παει και με ομορφοτερες (το εγραψα και αυτο).

3. Μπορει σε καμια τρελη καβλα πανω, να την ξαναπαρω (4η φορα πλεον), κι να παραβω αυτο που εγραψα πανω.

4. Αποκλειεται να την πηδαει καποιος μαγκας, σε μονιμη βαση εννοω. Εχει τρελη δουλεια και ΔΕΝ προλαβαινει να κλεισει ποδια (κυριολεκτω).
Εκτος και αν ειναι κανενας, απο το ιδιο μαγαζι/πρακτορειο, που ουτε το ξερω και ουτε με νοιαζει να το μαθω.

Αυτα φιλος.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3