Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χαλάρωσε η καραντίνα και ξεθαρρεύοντας αρκετά είπα να ξεχαρμανιάσω με καμιά όμορφη Ρωσιδούλα και η τυχερή της συνεύρεσης η Veronika. Μου άρεσε στις φώτο της, γουστάρισα κορμί και πρόσωπο και το ραντεβού έκλεισε για Τρίτη απόγευμα σε γνωστό μου ξενοδοχείο.
Τυπική στο ραντεβού της, φορούσε ένα κοντό μαύρο φορεματάκι τιραντέ με γόβες και ήταν ελαφρός μακιγιαρισμένη... Είναι εντυπωσιακή γυναίκα , δεν διαφέρει από τις φωτογραφίες της και από κοντά οι ματάρες της (βυζάρες) κόβουν την ανάσα..
Μιλάει καλά αγγλικά αλλά δεν πιάσαμε κουβέντα, της έδωσα το δωράκι της και μπήκε κατευθείαν για ντουζάκι... Φιλάει με γλώσσα , γουστάρει χαμουρέματα και η πίπα της είναι όλα τα λεφτά...
Άτριχο και περιποιημένο το μουνάκι της δέχεται ευχαρίστηση χάδια και γλώσσα. Στο σεξ ακολουθεί τους ρυθμούς, γουστάρει τις εναλλαγές και βγάζει τα κατάλληλα βογγητά...΄Είχα δύο εκτονώσεις που καταλήξανε η μία στο στόμα της και η άλλη στο προφυλακτικό.
Πέρασε όμορφα και ηδονικά η ώρα μαζί της , μου άρεσε η συμπεριφορά της στο σεξ και πολύ πιθανό να την ξανά πάρω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Bartender 74, artem82 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού