Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση σημερα με τη Ζηνα μετα απο χθεσινη ακυρωση λογο μιας δουλειας που μου ετυχε που μπορω να πω οτι ηταν αποθημενο μου.Για την εμφανιση της μπορω να πω οτι απο σωμα θα δειτε οτι βλεπετε στις φωτο πανω κατω με πολλη ελαχιστη αποκλιση αλλα το προσωπο της ρε παιδια ειναι σαν να βγηκε απο παραμυθι(εξου και ο τιτλος της κριτικης)με απιστευτες ματαρες πραγματικα ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ πραγματικα δε πιστευα οτι θα ταν τοσο ομορφη.Στο θεμα της καθαριοτητας πεντακαθαρη και μπορω να πω οτι μοσχομυριζε παντου.Στα του αγωνα παιχτηκαν 2 γυροι οπου το κοριτσι πραγματικα ειχε συμετοχη οχι σα κατι αλλα κομοδινα που τζαμπα τα πληρωνουμε επισης φοβερη πιπα απο τις καλητερες που μου εχουν κανει.Ακομα αυτο που εκτιμησα ειναι οτι ενω ειχαμε λιγο χρονο στο δευτερο γυρο δε με αφησε να φυγω χωρις να τελειωσω.Το γενικο συμπερασμα ειναι οτι η Ζηνα ειναι μια παρα πολλη καλη επιλογη καθως ειναι ομορφη επικοινωνιακη και πανω απ ολα συμετεχει στο κρεβατι μια πολλη καλη GFE αν η τιμη της ηταν και λιγο ποιο χαμηλη η αν παρειχε και anal σε αυτην την τιμη θα ηταν κατεμε VFM παρολα αυτα αξιζει και με το παραπανω.Τελος να συπληρωσω επισης οτι ηταν κλασης ανωτερη απο ενα τουρακι που πηρα χθες και εδωσα 105 ευρω παραπανω αλλα ασχετος που μου ετυχε μια δουλεια το anal ειναι που με εκανε λιγο να κολησω και να παω στο τουρακι που μπορω να πω τωρα οτι ηταν λαθος επιλογη σε σχεση με τη Ζηνα που δεν εκανε anal και ηταν πολλη καλητερη σε ολα απο το τουρακι δε πειραζει ομως προσπερναμε και συνεχιζουμε.Ζηνα εισαι φοβερη αυτο εχω μονο να πω ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Velociraptoras
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.053
Πόντοι:
2.266
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, THV, swta και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2