Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 103 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 290932
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήρθε η ώρα να πω και εγώ δυο λόγια για την Σοφία! Να με συγχωρείτε αν κάνω κάποιο λάθος στο γράψιμο δεν το έχω και πολύ! Λοιπόν την Σοφία την ξέρω από το προηγούμενο γραφείο, τότε είχα αδυναμία στη Ηρα αυτή η γυναίκα ήταν φωτιά!(που να είναι άραγε) για την Σοφία μου είχε μιλήσει εκείνη, γνώριζε την δεν θα χάσεις όπως και έγινε! Από την πρώτη στιγμή ειχαμε φοβερή χημεία! Ξέρει ακριβός τη θέλεις εκείνη την στιγμή χωρίς να της το πεις, τελευταία συναντιση ήταν πριν κάτι μέρες που κατέβηκα από βοριά, είναι ίδια με το τότε στο ντίβα με διάφορα 3 κιλά παραπάνω που την είχα συμβουλέψει να πάρει, είναι ποιο μπουτου και της πάει!κρασάκι, κουβεντούλα να πούμε τα νέα μας και μου λέει με το παιχνιδιάρικο τρόπο της, ωραία τα είπαμε ώρα για παιχνίδι! Γλύψιμο παντού, δεν αφήνει τίποτα χωρίς να περάσει με γλώσσα της! Της αρέσουν πολύ η καθρέφτες την φτιάχνουν την ώρα του σεχ περισσότερο! Γενικά αφήνομαι πλέον στα χέρια της, ξέρει τη μου αρέσει! Είναι ένα καλό παιδί πέρα από τα του κρεβατιού που τιμάει κάθε εβρο του πελάτη, δεν τρώει άσκοπα το χρόνο και κάνει τα πάντα να περνάς καλά! Στο τέλος μου έκανε ενα τέλειο μασάζ σε όλο το σώμα! Το επόμενο που συζητάμε είναι ένα παιχνίδι με Αριανα, που μου είπε το έχει κάνει και της άρεσε!( ακόλουθη κριτική Αριανα) Ενα Ευχαριστώ στην τηλεφωνήτρια για την εξυπηρέτηση μιας και ήταν αργά! Υ.Γ να ανανεώσετε φωτογραφίες γιατί την αδικούν! Αυτά από μένα ,να περάσετε καλά "Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
330€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Dragon18
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3.323
Πόντοι:
726
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 olddog, company of heroes tho, panagoskgkp και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2020
.. να προσθέσω ότι η βαθμολογία είναι πολύ παραπάνω, απλός αυτό μου επέτρεπε το σύστημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1