Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 90 10
Call-Girls 205655
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
κλείσιμο ραντεβού τρεις μέρες πριν και επιβεβαίωση την ίδια. όλα οκ με το γραφείο της.
κατέφτασε στο σπίτι και κατέβηκα να της ανοίξω . χαιρετούρες και πέρασμα στο ασανσέρ.

https://www.youtube.com/watch?v=qeOvZ6D1IQE

πατάω το κομβίον και επίθεση, την στριμώχνω στην γωνία , γλωσσόφιλα στο φουλ και χούφτωμα, άμεσα είχα ανύψωση.
να της βάζω δάκτυλο στο μουνάκι της και με το άλλο να παίζω με την ρόγα, εκείνη να έχει βάλει το χέρι της μέσα από την βερμούδα και να τον παίζει.
σηκώνει το ένα πόδι στην κουπαστή, παραμερίζω το βρακάκι της , πέφτω στα γόνατα και γλυφωμουνιάζω με εκείνη να σπρώχνει το κεφάλι μου με δύναμη προς το μουνάκι της.
σταματάω και ανεβαίνω να πιπιλίσω-δαγκώσω ρόγες.ταυτόχρονα μου με γδύνει και μου περνά αερόστατο. τσακ-μπαμ με κίνηση νίντζα η άτιμη!
την γυρνάω προς τον καθρέφτη, σηκώνω την φούστα, παραμερίζω βρακάκι και μέσα δυνατά, εκεί γαμηθήκαμε δυνατά , να σπρώχνει την κωλάρα της για πιο βαθειά, να κρατάει κόντρα στον καθρέφτη και γω πιο μέσα. τρελή καύλα η γυναίκα.
φώναζε και έλεγε πως θα μας πάρουν πρέφα, τίποτα εγώ τον χαβά μου. σκαμπίλια στην κωλάρα και τράβηγμα μαλλιών στο φουλ. τελειώσαμε και περάσαμε στο σπίτι για ντουζάκι και κρασί-τσιγάρο.
επαναληπτικό αγώνα στην ίδια ένταση αλλά στο κρεβάτι, να βρίζει να με χαστουκίζει και να δίνει δυνατό ρυθμό. πίπα ποίημα , λίνο ακόμη και θα άγγιζα πνευμόνια. και αυτή την φορά τελείωσα μέσα της , με εκείνη στα 4, υπέροχη θέα η κωλάρα της κοκκινισμένη με ταυτόχρονο δακτύλιασμα στην τρυπούλα της.
είσαι φοβερή γυναίκα Αλέξια!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, TOMCRUISE, font012 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού