Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Που θα έλεγε και μια ψυχή που περιγράφει τις γκολάρες του Θρύλου αν έβλεπε την Μπέλα να περπατάει στα ψηλοτάκουνα και να σε κοιτάζει όλο νάζι !! Χα χα !
Μια ζωγραφιά είναι το κορίτσι, η χαρά του πορνόγερου ! Φατσούλα χαμογελαστή, με θετική διάθεση και όρεξη για σεξ...ότι χρειάζεται για να πάρω ενέργεια και να πάω για δουλειά γιατί μας έφαγε η τηλεεργασία και η μαλακία 3 μήνες!! Μαλακία

Ύψος γύρω στο 1.75 (καλά όταν άνοιξα την πόρτα και την είδα πάνω στα πορνοπάπουτσα να φτάνει σχεδόν το 1.90, είπα μαλάκα τι έγινε ?? και σκάσαμε στο γέλιο ) κιλά κάτω από 60, μοσχομυριστή, πολύ θηλυκό..και βυζάκι λίγο μικρότερο από 2άρι αλλά ότι πρέπει για μένα γιατί χωράει όλο στο στόμα...και μια ρώγα που αν την πιπιλίσεις λιγάκι βγάζει μάτι! Δεν την είχα πάρει με το ξανθό μαλλί, αλλά και με το μαύρο σκέτη καύλα είναι...φτου φτου το μανάρι! Έρωτας

Επικοινωνιακή και δεκτική στο χαμούρεμα, πράγμα που μου αρέσει πολύ γιατί είμαι του μπαλαμουτιάσματος. Δεν έχασα την ευκαιρία να την περάσω πάνω κάτω ούτε κι εγώ θυμάμαι πόσες φορές. Γλύκισμα είναι το μωρό!! Είχα και τρεις μήνες να συνευρεθώ με γυναίκα οπότε χούφτωστην χούφτωστην και μετά πήδα την πήδα την , όσο μπόρεσα ο μεσήλικας γιατί λόγω της παρατεταμένης αποχής και της συσσώρευσης σπέρματος το πήγαμε φιλί, γλύψιμο, μπήκα, βγήκα...ούτε έξτρα κ μαλακίες !! Πατ κιουτ !! Χα χα! Κατσικογάμης

Ότι γούστα και να έχει κανείς καλά θα περάσει με την μικρή. Βέβαια μπορεί να ανταποκριθεί σε gfe αλλά νομίζω ότι το στοιχείο της είναι για πιο υψηλές ταχύτητες. Βοήθειά μας !!
Το κορίτσι παίρνει πιστοποίηση και θα επαναληφθεί συνάντηση μπορεί και μεγαλύτερη από δίωρο.
Συννενόηση με το γραφείο πολύ εύκολη.

Εύχομαι σε όλους να είσαστε καλά και να βρεθεί γρήγορα εμβόλιο, φάρμακο, κάτι τέλος πάντων να ηρεμήσουμε λίγο με αυτή την μαλακία που μπήκε έτσι απότομα στις ζωές μας.
Καλά να περνάτε ! Καπέλο

ΥΓ. Η Μπέλα είναι ωραίο τυπάκι και καλό κορίτσι δλδ. γαμώ τα παιδιά με λίγα λόγια. Το στυλ της μου θύμισε λίγο την Κωνσταντίνα από AGN.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 21, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12.601
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Borgia21, delipas και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού