Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνεχιζω απο την κριτικη του προηγουμενου συναγωνιστη για να πω και εγω με την σειρα μου οτι και σε εμενα βγηκε ( η συναντηση ).
Το προσωπο οντως οχι κατι το ξεχωριστο αλλα εκφυλο και κατ εμε καβλωτικο . Το σωμα παιρνει καλυτερο βαθμο και ιδιαιτερως η κωλαρα της την οποια αξιζει να τιμησετε οσοι τα διαθετετε .
Επικοινωνιακα ειναι οντως μια χαρα και δεν θα βαρεθειτε μαζι της ενω σε εμενα ηταν δεκτικη σε ολα σχεδον ( ακομα και σε αυτα καποιοι αλλοι ειπαν σε κριτικες τους το αντιθετο ) . Πιθανως να ειχαμε χημεια και να ηταν πιο δοτικη σε εμενα αλλα αυτο πολλες φορες εχει να κανει και με το πως φερεται καποιος στον αλλον και ποσο τον σεβεται . Τωρα οσον αφορα τα θεματα καθαριοτητας που για εμενα ειναι πολυ σημαντικα και παλι δεν αντιμετωπισα καποιο θεμα . Καθαρη και μυρωδατη .........
Γενικα μια ζουμερη νεανικη παρουσια με καλη διαθεση και full υπηρεσιες . Για εμενα αυτος ο συνδιασμος ειναι ακαταμαχητος και τον στοχευω παντα στις αναζητησεις μου . Πιθανως καποιοι να ψαχνουν αλλα πραγματα αλλα οτι του γουσταρει του καθενος . Εγω περασα καλα και ειναι πολυ πιθανο να επαναλαβω γιατι το ζουμερο και νεανικο της μουνακι ητανε πολυ του γουστου μου.......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Bartender 74, Bonus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού