Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβάζοντας τις ομολογούμενες καλές κριτικές για την Φαίη είπα να την δοκιμάσω και εγώ.
Ακριβώς στην ώρα της, με το που ανοίγω την πόρτα το πρώτο πράγμα που μου κάνει εντύπωση είναι το πολύ ωραίο και ζεστό χαμόγελό της. Δεν έφυγε από το πρόσωπό της καθ’ όλη τη διάρκεια του ραντεβού. Πρόσωπο, όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά όπως έχουν πει και άλλοι συναγωνιστές, πάρα πολύ γλυκό. Φιλί αισθησιακό και βαθύ, με έφτιαξε με το που ακούμπησα τα χείλη μου στα δικά της. Με απογείωσε δε όταν την ώρα που φιλιόμασταν με χάιδευε χαμηλά και μου τον σήκωσε σε χρόνο dt και εκεί στον καναπέ ξεκίνησε να μου παίρνει πίπα. Μα τι πίπα! Την σταμάτησα για να μεταφερθούμε στα ενδότερα και καθώς την έγδυνα στη διαδρομή αποκαλύφθηκε ένα σφιχτό, μαυρισμένο από τον ήλιο ωραίο σώμα με ελάχιστη μεγαλύτερη περιφέρεια από αυτή που δείχνουν οι φωτογραφίες. Στήθος 2άρι στητό και πάνω απ’ όλα φυσικό! Ωραία περιποιημένα πάνω και κάτω άκρα. Πίπα ξανά, ακόμα καλύτερη αυτή τη φορά με πολλές εναλλαγές και περιποίηση της γύρω περιοχής και μετά ήρθε η σειρά μου, όπου όπως λέει και ο τίτλος έκανα ανατομία με τη γλώσσα μου σε όλο της το κορμί. Ρε παιδιά μοσχοβόλαγε παντού ! Τέτοια ωραία γεύση δε από μουνάκι είχα καιρό να γευτώ. Τα γράφω αυτά και ξανακαύλωσα. Στο σεξ, δεν ένιωσα κάτι προσποιητό, φαινόταν ότι το απολαμβάναμε και οι δύο. Οι οπαδοί δε της πίσω κίνησης θα χάσουν το φως τους καθώς το θέαμα είναι εκπληκτικό! Μετά το τέλος κάτσαμε και τα είπαμε λίγο, έχει ωραίο χιούμορ και η ώρα πέρασε γρήγορα και ευχάριστα. Overall, μια πολύ ωραία παρουσία, κοινωνική, με τις ατέλειές της βέβαια αλλά τίποτε τεχνητό ή ψεύτικο πάνω της, κάποια που νομίζω οι περισσότεροι θα θέλαμε να έχουμε δίπλα μας. Και κάτι επίσης σημαντικό, είναι Ελληνίδα. Της έβγαλα δε και το παρατσούκλι «Γιατρός» γιατί οι ημέρες και οι ώρες που δουλεύει μου θυμίζουν ιατρείο : Δευτέρα – Πέμπτη 17:00 – 00:00.
Γιατρέ, σίγουρα θα τα ξαναπούμε!

ΥΓ: Αυτά που γράφει ο από κάτω για τελείωμα στο στόμα δεν ισχύουν καθώς η Φαίη όπως μου είπε δεν το έχει στο πρόγραμμά της. Όπως επίσης και για τα μαύρα μαλλιά, είναι κοκκινομάλλα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, chris1955, GALLAS και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2020
Τώρα μάλιστα Κεφάλι σε τοίχο! .... Ποιόν απ' τους δύο να πιστέψουμε 'μείς που την έχουμε στις υπ΄ όψιν;;; Εντάξει, θετικές και οι δύο κριτικές... Το μαλλί άσχετο, αλλά αν κάποιος έχει γούστο με το στοματικό;

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
23 Ιουνίου, 2020
Φίλε ... η ανατομική δεν σου πάει ... πήγαινε καλύτερα για θετικές επιστήμες ή νομικά !!!!!

αν βρίσκεις αυτό το βυζί φυσικό , κόβεσαι οριστικά στην ανατομική, χωρίς δικαίωμα επανεξέτασης ....
F
fylobios30
23 Ιουνίου, 2020
Κάτσε μην έρθει ο από κάτω πάνω και έχουμε ματς!!!Ναι!
24 Ιουνίου, 2020
Η μελαχροινη με τα κοκκινα μαλλια ?Ναι!Ναι!
24 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα πιστέψεις αυτόν που, ύστερα από προσωπική σου εμπειρία, θεωρείς ότι έχουν μεγαλύτερη αξιοπιστία τα γραφόμενα του. Αυτό απαντάει και στο σχόλιο του fylobios30 για το φυσικό στήθος που επαναλαμβάνω έχει η Φαίη.
B
Bonus
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5