Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Call-Girls 7982
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επειδη δεν θελω να αδικησω την κοπελλα θα πω τα θετικα της και τα αρνητικα της συμφωνα με την δικη μου γνωμη και εσεις θα κρινετε αλλα λαβετε και υποψη σας οτι εγω γενικα με την συγκεκριμενη φυλη εχω προβλημα λογω ιδεολογιας. Πολυ μετριο προσωπο , για εμενα απιστευτο ξενερωμα τα Ελληνοαλβανικα , πολυ χαλαρο βυζι , η λιγο μαγκικη ομιλια των Αλβανιδων γενικα , Λεσβιακο στο προγραμμα ουτε για πλακα χυσιμο στο στομα με τιποτα , πολυ κακο ντυσιμο , πολυ κακο χτενισμα μαλλιων. Αυτα ητανε τα αρνητικα. Πολυ ωραιο κορμι γενικα , επιδερμιδα μωρου , πολυ καθαρη κοπελλα μοσχομυριζε παντου , πολυ καλη πιπα τρομερο κωλαρακι που ξερει να το στηνει στα τεσσερα , παρα πολυ καλη στην απο πανω σταση που εκει με τελειωσε , πολυ καλη στο προγραμμα γενικα , πολυ ωραια ανοιγματα στο ιεραποστολικο , φιλαει απιστευτα στο στομα με γλωσσα , πολυ ωραια και μαλακα , ειναι χαδιαρα , εχει ωραια ματια , ειναι πολυ εξηγημενος χαρακτηρας , ειναι ευγενικη γενικα , καυλωνει και γουσταρει σφυροκοπημα , ενω στην αρχη δεν ακουγα τιποτα μετα απο λιγο ακουσα καυλα και αναστεναγμους. Συναγωνιστες σας ειπα τι παιζετε κρινετε μονοι σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Metr69, mobydickj, Γιώργος Ξύδης και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2020
Θα σταθώ όντως στο μαγκακι...προφορά και τυπακι αντρακι ναι,που εγώ εμένα μου άρεσε αλλά ναι είναι όντως κάτι παρατηρησημο.
Το έβγαζε πολύ ωραία βέβαια κατά το έργο.Εμρνα ντύσιμο πάντως δύο φορές που την είχα πάρει στο παρελθόν ήταν ΠΟΛΥ προσεγμένη.
Στα στησίματα θα συμφωνήσω,ήξερε να σπάει τη μέση της να τονίζει το κωλαρακι της.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1