Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 103 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 290909
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
*Έχουν γραφτεί τόσα πολλά για την Σοφία οπότε λίγο πολύ ξέρετε τι περίπου θα συναντήσετε... Κουλ

•Μια γυναίκα που γουστάρει αυτό που κάνει και το δείχνει με το που ξεκινάει το ραντεβού μαζί της.

Στην ώρα που είχαμε κλείσει και λίγο νωρίτερα έφτασε με ένα στενό μαύρο φόρεμα.

*Απο μέσα από αυτό η έκπληξη!Ναι!
Διχτυωτο το οποίο άφηνε ακάλυπτα μόνο τα ευαίσθητα σημεία της...Ξέρει να φτιάχνει τον παρτενέρ της από τα πρώτα λεπτά...!
Το μαλλί της ξανθο μέχρι τους ώμους και ίσως λίγο πιο πάνω...Πρόσωπο που από την αρχή ξεκινά με νάζια και καταλήγει σε ο,τι πιο "πρόστυχο" κυκλοφορεί.Γλωσσοφιλα μοιράζει απλόχερα χωρίς διασταγμους.Βυζι φυσικό σε κανονικό μέγεθος,χωρίς προσθήκες.Κωλαρα που την χρησιμοποιεί για παιχνίδια...Αν έχει και καθρέφτη δίνει-παιζει "ρόλο"....Δουλεμενο το πίσω σύστημα φυσικά...!Εμμμμ

Με μαεστρια αφαιρεί τα περιττά υφάσματα-διχτυ, παραμένει ολόγυμνη και κάνει αρκετά παιχνίδια με τη γλώσσα της.Ετσι λοιπόν συμπληρώνει μια γκάμα προκαταρκτικών.
Για το στοματικό ότι και να γράψω λίγο...Φτυσιματα,λίπανση και ότι μπορεί να φανταστεί κανείς!
Στο 69 συμμετοχή στο έπακρο.Το ζει!
Γενικά σε όλη τη διάρκεια είναι "εκεί".Σεξ με μορφασμούς,εκφράσεις ευχαρίστησης και γενικά ότι προαναφέρθηκε ως προς τον επαγγελματισμό της.
Κατατάσσεται αυτόματα στα πιο ώραια ραντεβού και δικαιολογημένα.Τετοια συμμετοχή και τέτοια ενέργεια δε βρίσκεται συχνά.

•Να μην ξεχάσω να αναφέρω πως χρειάζονται καινούργιες φωτογραφίες.Ας την βγάλουν με τα διχτυωτα τα καυλιαρικα που φοράει!!!Το μόνο που μου έρχεται αυτή τη στιγμή που γράφω είναι τα "πρόστυχα τα μαύρα τα εσώρουχα σου"....Γι'αυτό και ο τίτλος!Ναι!

Καλά να περνάτε!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.937
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 olddog, delipas, Marcus77 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2020
Ωραία κριτική και ακριβός την περιγράφεις φίλε μου απλός μια ένσταση στη κολάρα, τη συναντώ από εποχή ντίβα και όχι μόνο αυτήν σε σχέση με άλλες δεν είναι καθόλου δουλεμένο, είναι 35 ρα κάνει αυτό που κάνει αλλά εγώ κάθε φορά που κάνω πάντα ζορίζομαι να μπω! Ούτε οπτικά φαίνεται! Τη σχολιάζω να μου πεις απλός αυτό μου έκανε εντύπωση!
review reaction 1 hornyasfuck
19 Ιουνίου, 2020
Έτσι ακριβώς....η καύλα με σάρκα και οστά....
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2