Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έτσι για την αλλαγή από τις Ρωσιδούλες είπα να επιλέξω την Ασημίνα την Ελληνίδα… Κορμάρα η Ασημίνα στις φώτο της κορμάρα και από κοντά όταν ήρθε στο δωμάτιο μου μετά από δεκάλεπτη καθυστέρηση λόγο κυκλοφοριακού…
Έκανε ένα γρήγορο ντουζάκι είπαμε δυο τρείς κουβέντες για τον ρημάδι τον κωρονοιό που μας αποξένωσε και ρίχτηκε ευθύς στην μάχη για να κερδίσουμε τον χαμένο χρόνο !... Έχει χειλάρες η Ασημίνα και τις χρησιμοποιεί αρκετά καλά στην πίπα τρίβοντάς τες πάνω στο πουτσοκέφαλο … Φιλιά δεν δώσαμε στα χείλη αλλά τα μουνόχειλα της τα ξεχείλωσα από το ρούφηγμα στο 69 που το απόλαυσα για κανένα δεκάλεπτο….
Με μαεστρία μου πέρασε το πέρασε το προφυλακτικό (με το στόμα) και με καβάλησε ανάποδα χαρίζοντάς με θέα του κώλου της που χοροπηδούσε πάνω στον πούτσο μου…
Ο πρώτος μου οργασμός δεν άργησε και ξεχείλισα το προφυλακτικό μέσα της… Κάναμε ντουζάκι και οι δυο είπαμε άλλες δυο τρείς κουβέντες ( δεν είναι να της δίνεις θάρρος στην κουβέντα) και της τον έδωσα στο στόμα για να τον ετοιμάσει για τον δευτερο γύρο…
Ξεκίνησα με ιεραποστολικό και ζούληγμα τις σιλικονάτες βυζάρες της , έπειτα λίγο στα πλάγια και το Κυρίος γαμήσι το ευχαριστήθηκα στήνοντάς την στα τέσσερα έχοντας την κωλάρα της στα χέρια μου που την έσφιγγα και της έδινα μπατσάκια μέχρι που πόνεσε το χέρι μου!... Όχι μόνο τα δεχόταν αδιαμαρτύρητα τα μπατσάκια αλλά με παρότρυνε με βρομόλογα να βαράω ποιο δυνατά!...
Θα γουστάριζα να τελειώσω στο στόμα της και να με ρουφάει το πουτσοκέφαλο με τις χειλάρες της αλλά ήδη είχα ξεπεράσει το μπάτζετ μου και αρκέστηκα στο να χύσω στις βυζάρες της σε στυλ Ισπανικό…
Ωραία γυναίκα η Ασημίνα, ψιλή με καλλίγραμμο σώμα, στρογγυλό κωλαράκι , τσίτα βυζί σιλικονάτο αλλά στα 170 που παίρνει θα πρέπει (κατά την ταπεινή μου γνώμη) να συμπεριλάβει και το τελείωμα στο στόμα για να είναι κομπλέ το πακέτο !!....
Αυτά φίλοι μου για την Ασημίνα, πέρασα αρκετά καλά , μην παρεξηγήσετε το σχόλιο για τα 170 δεν έκλαψα τα λεφτά μου η κοπελιά αξίζει !...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
225
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 romeos, james034, Antonis_Greece4 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού