Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τελευταία κριτική από τις νέες μου περιπέτειες και εδώ και καιρό τα κορίτσια στο τηλεφωνικό με είχαν φάει να δώ Αντζελίνα.Διαβαζω κριτικές και λέω βουρ ας αφήσω λίγο τα Ρωσάκια.Έρχεται η κοπέλα μελαχρινή πλέον αεράτη "μαγκακι" δυναμικη φαινόταν ότι είναι της "πιάτσας" έμπειρη.Φιλι ούτε στο μάγουλο μύριζε πολύ ωραία αρχισε το στριπτιζ μου λέει έχω παραγγείλει και 2 τοστ έρχονται στο 5 λεπτο και εκεί κάνει το απίστευτο έτρωγε το τοστ και μου τριβοταν λέω η κοπέλα είναι περίπτωση.Φορουσε πορνοτακουνα και τάπα πίσω που είχα ζητήσει!!!Πίπα καλή με λίγο δόντι που μετά διόρθωσε.Και εκεί που με πιπωνε χάζευε την τσόντα στην tv και σχολιαζε τους πρωταγωνιστές.Παω να της βάλω δάχτυλο απαλά λέει απέξω.
Την στήνω ντογκι πιο σιγά μου λέει.Προσπαθουσε να επιβληθεί έπιανε και την παρλα έχω καλό χιούμορ μου λέει και της λέω δεν ήρθα για καφέ για σεξ ήρθα.Σε ολες τις στασεις ψευτοβογκητα και όλο πιο απαλά λες και ήταν από πορσελάνη ενώ μου την είχαν συστήσει για pse.Της πιάνω το βυζί λέει πιο απαλά είναι φυσικό όχι σιλικόνη.Έιχα ψιλοκουραστει γιατί ειχα πάρει και αλλες πιο πρίν κάτι η κουβέντα κάτι η παράξενη συμπεριφορά της μετά κάτι ψευτοκοπλιμεντα ψωλαρα μου οι αρχιδαρες σου ενώ είμαι νορμάλ ε ξενέρωσα.Στο τέλος του πρώτου γύρου μου λέει παίξει να χύσεις να πάμε στον δεύτερο πιο καλά.Στο τέλος φιλοτιμηθηκε να τον παίξω μες το στόμα της αγνόησε και το τηλέφωνο που χτυπούσε απτόν οδηγό αλλά μετά από 5' αφού την ξαναπήρε το ληξαμε και έφυγε για το μπάνιο χωρίς να χύσω όπου και εκεί λέγαμε ιστορίες εκεί δεν βιαζόταν.
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την ΑντζελίναΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., andronikos3, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2020
Χαρά στο κουράγιο σου φίλε...ήρθε να φάει? Ευτυχώς δεν το έχω ζήσει και ούτε θέλω...
07 Ιουνίου, 2020
Πολλά ραντεβού..
07 Ιουνίου, 2020
Κλασσικές συμπεριφορές από το συγκεκριμένο γραφείο...
08 Ιουνίου, 2020
φίλε απαράδεκτο σκηνικό.. πιστεύω να τα είπες στο γραφείο γιατί ακούνε οι τηλεφωνήτριες και τα χώνουν στις κοπέλες.
09 Ιουνίου, 2020
την τάπα την έβγαλε?οταν σου ηρθε?
M
makis560
09 Ιουνίου, 2020
Εμμμμηθελα να παρω.
Απαραδεκτη.
Παμε για αλλα.
Μπραβο τυπε για την κριτικη.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6