Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα μια χυμώδης καθημερινη γυναίκα γιατι ειχα καυλες αν και είχα γαμησει μια γκόμενα. Το ραντεβου εγινε στο σαλεμ. Επικοινωνια με το γραφειο άψογη η κοπελα συνεπαιστατη στην ωρα της. Απλη καθημερινη εμφανιση δηλαδη ενα κορίτσι καθημερινο της διπλανής πορτας που μετατρεπεται όμως σε τιγρη στο κρεβατι. Κανει φρεσκάρισμα έρχεται φοραγε ενα ωραιο σετ μαυρα εσώρουχα Δερμάτινα ξεκιναει πιπα βαθια και εγω της τον χτύπαγα στη γλώσσα άρχιδια δεν εγλειψε πολλυ είχε παθος στη πιπα ισπανικό στης βυζαρες της και να μου το γλειφει έχει απίστευτα τεράστια βυζια φυσικα που οκ πέφτουν. Είναι πιτσιρικα και γουστάρει σεξ. Πρωτη σταση ιεραποστιλικα που ειχα πολλες καυλες και μετα απο λιγο βγαζω καποτα και τη κανω μπάνιο στα χυσια φυγαν κοιλια βυζια κτλ παντού και λιγα πρόσωποΝαι! μπανακι μαζι και μετα τζακουζι γιατι ειχα σουιτα με προσφορα στο σαλεμ Έρωτας σαμπάνια συζήτηση για τσοντες και μετά μου λεει θέλω να βλέπω τις τσοντες σου και να με γαμας. Τη πηγαίνω κρεβατι ξεκιναμε παλι ιεραποστολικο και μετά σταση κουταλι όπου πέφταν γλωσσοφυλλα και χουφτωνα και έγλειφα τις τεράστιες βυζαρες της. Εχυσα πάλι σχετικα γρηγορα αν και δε το περιμενα μεσα στη καποταΝαι! ειχαμε μετα αρκετη ωρα της έκανα λιγο μασαζ και μετά λιγο τζακουζι. Κάναμε τελος ενα τσιγάρο μαζι ήπιαμε λίγη σαμπάνια και εφυγε. Συνοψίζοντας είναι ενα απλο καθημερινο χυμωδες μελαχρινο κοριτσι σε νεαρή ηλικια. Δε τη λες χοντρή απλα με πολλα πιασίματα που ισως θα επρεπε να χασει λιγα κιλακια. Διάθεση στο σεξ και επικοινωνια άψογη και πολλυ επαγγελματική. Οσοι θέλετε ενα κορίτσι της διπλανής πορτας χυμωδες με καλες υπηρεσίες συστήνεται. Οσοι θελετε μοντελε κορμι κτλ ψάξτε αλλου. Επικοινωνία με γραφείο αψογη και με ρωτησαν στο τελος πως περασα. Καλα γαμησια μαγκες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.675
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Ntaffy2, ser2000 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2022
Το πιο ωραιο μουνι παναγο !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1