Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημερομηνία της συνάντησης είναι ενδεικτική. Δούλευε για άλλο γραφείο τότε (Your Angels). Αρχικά θα ήθελα να επιβεβαιβεώςω σχεδόν όλα τα λεγόμενα του συναγωνιστή (μουρλή, αλκοολική, πορνοστάρ) καθώς και άλλων που έχουν βρεθεί μαζί της. Είναι ένα πετιτ έκφυλο προρνοσταρικό γκομενάκι, με Σλαβικά χαρακτηριστικά που έαν μπορέσεις να το κουμαντάρεις θα περάσεις πολύ καλά, εάν όχι θα σκέφτεσαι με τη μουρλή έμπλεξα και δεν θα περάσεις καλά. Είναι ότι πιο τρελό, ανώμαλο και έκφυλο έχω συναντήσει σε call girl. Μπορείς να κάνεις μαζί της ότι μπορείς να φανταστείς. Ass to mouth, παιχνίδια με δονητές γαμώντας τη και από τις δύο τρύπες. Να τη χύσεις όπου θες. Γενικά μπορείς να κάνεις Ό,τι σου έρχεται στο μυαλό και αφορά έναν άντρα μια γυναίκα και το σεξ. Καλούτσικο σώμα, πολύ καλό και έκφυλο πρόσωπο και ωραία μάτια.. Πολύ ωραίες και καθαρές τρύπες. Για όλα αυτά βέβαια που αναφέρονται, ίσως βοηθάει στο ότι κάνει τα ραντεβού πιωμένη. Ήταν μεσημεροαπογευμα και έπινε. Επικοινωνία μηδέν, αγγλικά μπερδεμένα με ρωσικά. Πετάει κάτι άσχετα και μιλάει μόνη της χωρίς να τη καταλαβαίνεις. Από ότι και μπόρεσα και μίλησα λίγο μαζί της, μου είπε ότι Έχει φάει ένα στραπάτσο σε οικογενειακό επίπεδο το οποίο την ώθησε στο ποτό και στη ελαφριά μούρλα του ότι βρέξει ας κατεβάσει. Εγώ προσωπικά πέρασα πολύ καλά. Αρκετά όμως από τα αρνητικά που ανέφερα (ποτό, μούρλα) μπορούν εύκολα να τον ξενερώσουν σε βαθμό επικίνδυνο. Εγώ θα τη ξαναβλεπα σίγουρα γιατί είναι του γούστου μου. Εάν ψάχνεται girlfriend καταστάσεις και είστε σχετικά νέοι στο άθλημα καλύτερα να την αποφύγετε. Συστήνεται μόνο σε πεπειραμένους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 16, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
429
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonus, ThE, madam_sousou και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2020
Επειδή ένας φίλος με ρώτησε εάν είναι σε κάποιο γραφείο αυτή τη περίοδο, ήθελα να επισημάνω ότι η συνάντηση έγινε προ καραντίνας. Μετά τις 15 Ιουνίου θα ξαναδουλέψει λογικά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1