Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...να είναι!

Νύχια πλαστικά σαν τις ακροαπολήξεις των παγκολίνων. Βυζιά παραγεμισμένα με αυτήν την γλιτσερή βιοχλαπάτσα που μόνο η αφή τους μου θυμίζει τον Αυτιά. Ματόκλαδα 1,5 χιλ. σαν τις βεντάλιες παγονιού που οι σκλάβοι κάνουν αέρα στους οκνηρούς μαχαραγιάδες.
Φιογκάκια τατού εν είδει διακοσμητικού καλτσών (το έχω δει πολλάκις) με παράλληλες τράιμπαλ γραμμές κατά μήκος των γαμπών που θυμίζουν αυτές των Mentawai της Ινδονησίας. Απροσδιορίστου υφής και χρώματος το τριχωτό σαν την καούκα της Divine!
Γαμώ τον Τουταγχαμών μου και τον Όσιρι μαζί!
Τι σκατά τυφλώσαμε του δυτικούς με το κάλλος και τις τέχνες μας! Τίποτα δεν κατάλαβαν...
Τι γαμημένα πρότυπα είναι αυτά που σκουπίδιασαν την ομορφιά στον πλανήτη? Τι εκδιδόμενο copy paste είναι αυτό, ειδικά αυτό που προέρχεται από την χώρα του Τραμπαρχίδα?

Έτσι λοιπόν μου ήρθε η δεσποσύνη. Ελλείψει αντιπάλων, την δέχθηκα σοκαρισμένος στην αρχή αλλά καθώς ξεδίπλωνε τις χάρες της άρχισα να βλέπω πιο βαθιά...
Είναι ψηλό κορίτσι με πανέμορφο σώμα, φιδίσιο με αναλογίες μοντέλου με ωραία φροντισμένα άκρα. Κωλαράκι σοβιετικής λιτότητας και μουνάκι μικρό και ροδαλό. Στο πρόσωπο αν αφαιρέσεις όλα αυτά τα καλλωπιστικά (φεύ) μερεμέτια έχει καταπληκτικά μάτια στο χρώμα που έχει το φαρμάκι... Mόνο με τα μάτια της θα μπορούσε να σε ζαλίσει όταν πεταρίσουν οι βεντάλιες, γνεφόμενες την συγκατάβαση...

Στην πίστα είναι Lamborghini, δεν φεύγει στις στροφές, έχει εκίννηση, φρενάρισμα, αθόρυβο αλλά και μουγκρίζει στις ανηφόρες... Ο κινητήρας ευτυχώς χάνει λάδια...
Δεν έχει μα μου σου του, όλα όπως θέλεις. Οι θιασώτες του ΨΕ θα την λατρέψουν!

Τα τσακάλια του site θα έπρεπε να την έχουν ανακαλύψει. Το κορίτσι δούλευε stripper σε γνωστό κλουμπ της Αθήνα και η καραντίνα την οδήγησε στις κρεβατοκάμαρες της ηδονής.
Χιλιόμετρα πολλά και ζωή περιφερόμενη στας Ευρώπας, στις χώρες των βεδουίνων, των Οθωμανών και του χαλλουμιού. Βιοπορίζουσα επάνω σε πόλους και αλλάζοντας πτερώματα ωσάν εξωτικό πουλί. Μεγαλύτερη των 30.
Είναι καλό παιδί με γνώθι σαυτόν, συζητήσιμη και κοινωνική διατηρώντας ταυτόχρονα την αφέλεια της οδαλίσκης.

Τρελαίνομαι όταν αυτά τα κορίτσια μου εξιστορούν γεγονότα, ιστορίες και εμπειρίες της ζωής τους. Πράγμα δύσκολο αν λίγο δεν σε εμπιστευτούν.
Διηγήσεις που φέρνουν στο νου τα βρώμικα κείμενα του Κέρουακ και των άλλων μπήτνικ.

Cheers tavaris!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 olddog, vltepdr, Karelis69 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2020
Gauguin μας μπέρδεψες ...
Πάντως 10 με τόνο για τον γραπτό σου λόγο !!!
Καπέλο
30 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ, δεν ήταν πάντως σκοπός μου να σας μπερδέψω...
30 Μαΐου, 2020
Τελικά πέρασες καλά ή όχι;
Είχε βενζίνη η Λαμποργκίνι ή σ’ άφησε στου δρόμου τα μισά ;
Με μπέρδεψες σύντροφε, με μπέρδεψες ...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
31 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kαι βενζίνη είχε και εκραύγαζε στην ανηφόρα...
Δεν ήταν του γούστου μου αλλά πέρασα καλά!
01 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εγώ μπερδεύτηκα...Χμμμ; Μεγάλο review ξεκινά καλά αλλά δεν καταλαβαίνω αν ο παίχτης το ευχαριστήθηκε.
Δ
ΔΑΜΟΣ
01 Ιουνίου, 2020
Στις φωτο παντως τατου δεν φαινεται ουτε για δειγμα..... Τα σιχαινομαι τα γαμημενα αλλα το εχει η μοιρα μου οι γυναικες που μου αρεσουν να εχουν ΟΛΕΣ και πολλα
04 Ιουνίου, 2020
Έσκισε η κριτική! Θα την τιμήσω γιατί φαίνεται μούναρος!Βέβαια από τη μία λες για νυχια παγκολίνου και από την άλλη περιποιημένα άκρα....με ανησυχεί λίγο,δεν μ αρέσει η πολύ πλαστικουρα
05 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eυχαριστώ! Ο συνειρμός με τον παγκολίνο είναι μία υπερβολή που καταδυκνύει τις προσθετικές πλαστικές ασχήμιες που έχει κάνει και αφορά τα άνω άκρα. Τα νύχια πάνω-κάτω όπως κι αν έχει ήταν φροντισμένα.
Την συγκεκριμένη η θα την δεις σαν φρικιό και θα την κάνεις η θα κάτσεις και θα περάσεις καλά γιατί έχει να σου δώσει.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8