Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μιας και η παρατεταμένη σεξουαλική ξηρασία όγω κορονωνοιού με είχε βαρέσει στο κεφάλι είπα να εγκαινιάσω την νέα εποχή με τη σιγουριά και το σεβασμό του μάγου, διαλέγοντας μια κοπέλα που προσωπικά δεν είχα δοκιμάσει και οι θετικές κριτικές ήταν καλός οιωνός. Κλείσιμο ραντεβού με τη Μπέλα λοιπόν για βραδάκι στο διαμέρισμά μου. Ακριβής στην ώρα της, σκάει από το αμάξι ένα παιδί,άλλο πράγμα...Και κυριολεκτώ...Ξανθιά περίμενα, μελαχροινάκι με μακρύ μαλλί μου σκάει....Σέξυ πρόσωπο με ωραία εκφραστικά μάτια, κοντό μπλουζάκι που άφηνε ακάλυπτη την κοιλίτσα της, μικρό στήθος και άψογα ωραία μακριά πόδια και κοντό σορτσάκι και αθλητικά millenium από κάτω...Πολύ ωραίο casual ντύσιμο που δε με χάλασε καθόλου. Από τα πρώτα λεπτά άψογη επικονωνία και δημιουργήθηκε οικειότητα που είναι απαραίτητη για μια επιτυχημένη συνάντηση. Αφού μιλήσαμε αρκετά, ήπιαμε και τα κρασάκια μας, βγάζει από την τσάντα της ένα θερμόμετρο και θερμομετρηθήκαμε και οι δυό και η θερμοκρασία μας ήταν κανονική...Μπράβο οργάνωση...

Αφού φρεσκαριστήκαμε, πέσαμε και οι δύο στο κρεβάτι, και αρχίσαμε τα φιλιά με πάθος, πολύ ωραία χείλη και απαλά, ασχολήθηκα με τις ρώγες της τις σκούρες και που ανταποκρίνονται άμεσα.. Κατέβηκα χαμηλά, όπου ξετρελάθηκα με το όμορφο μουνάκι της, άψογα χειλάκια και κλειτορίδα. Στην περιποίησή μου ανταποκρίθηκε τέλεια, σωστά με άψογο ρυθμό για ώρα, ανεβάζοντας την ερωτική ατμόσφαιρα στα υψη. Σειρά για τη δική της ανταποδωση, ξανά με φιλιά παντού ανεμπόδιστα μέχρι να κατέβει χαμηλά. Πίπα σεμιναριακού επιπέδου, με παιχνίδι με τη γλώσσα, με ωραίο βεντούζωμα με τα χείλη της, περιποίηση και της γύρω περιοχής χωρίς αναστολές και μπόλικο ΄σαλιο ενώ με κοίταζε με τα γατίσια μάτια της... Συνέχεια στα όρθια το στοματικό της με τη φάση να ακροβατεί σε gfe και pse. Πέρασμα προφυλακτικού και στήσιμο στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού από εκείνη και εμένα όρθιο. Ωραία διείσδυση, καλή αίσθηση και ξεκίνημα όμορφα και με πάθος. Σωστή ανταπόκριση χωρίς υπερβολές και με ρυθμό που ταίριαξε απόλυτα στα θέλω μου. Γύρισμα ιεραποστολικά με φοβερή ευλυγισία, δυνατό κάρφωμα και εκείνη να με φιλάει με πάθος, ενώ είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ με τα καλοσχηματισμένα της δαχτυλάκια και πατουσάκια για ώρα κάτι που φάνηκε ότι γουστάρει και το κατέχει. Στη συνέχεια πλαγιαστά με εκείνη να ανεβάζει ρυθμό και σε πάθος, να μου λέει προστυχόλογα χωρίς όμως να σε ξενερώνει... Λόγω αποχής και τρομερής καύλας που μου προξένησε η δεσποινίς δεν άντεξα πολύ παραπάνω και την άφησα να με τελειώσει με το καταπληκτικό της στοματικό.

Η Μπέλα αποδείχθηκε ιδανική παρτενέρ, άψογη παρέα και στο social, παρά το νεαρό της ηλικίας της έχει πολλά ενδιαφέροντα και άνεση, το νέο λουκ της πάει πολύ και ελπίζω να το κρατήσει και σίγουρα θα ανανεώσουμε το ραντεβού πολύ σύντομα. Και ένα μπράβο και στο γραφείο για τη γενική συμπεριφορά, στη νέα τηλεφωνήτρια πολλά credits για την ηρεμία και την άνεσή της και για το ότι λαμβάνει τα μέτρα προστασίας που προβλέπονται ...

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 19, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
225€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2020
μιλήσατε αρκετά, ήπιατε τα κρασάκια σας και μετά θερμομετρηθήκατε Money Mouth Εμμμμ
σαφώς καλύτερη μελαχρινή από ξανθιά η Μπέλα Καπέλο
22 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θερμομετρηση σε δεύτερο στάδιο.Χμμμ;
23 Μαΐου, 2020
Ρε φίλε αν μπορείς δώσε μια πληροφορία,
τα αθλητικά millenium Ποια είναι?
24 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk02_QQi8VxocmmFdtcaFHlOdM6Tsaw:1590334865120&source=univ&tbm=isch&q=nike+millenium&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwjLk9aF68zpAhWDiVwKHSnFACsQsAR6BAgJEAE&biw=1366&bih=654
gpd
gpd
25 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είναι τηε nike ρε συ που έκαναν πάταγο τα αθλητικά που τα έβγαλε σε ασημί και χρυσό ....και μετά σε πολλές αποχρώσεις...από τα πιο ωραία και lux αθλητικά
25 Μαΐου, 2020
Ευχαριστώ, βρε τι μαθαίνουμε εδώ στο site. Θα την δοκιμάσω και εγώ σύντομα την μικρή.
27 Μαΐου, 2020
Οταν αναφερεσαι για το μικρο της ηλικιας της την κανεις οσο αναγραφεται στο site; Χμμμ;
28 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+-2 ναι...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8