Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 23274
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...την θεία ευχαριστία συμμετουσιώνοντας με την ομόθρησκη κορασίδα, τους χυμούς και την γύρη σε ακόλαστη ηδονή...

Δύσκολη η απόφαση για επιστροφή στα πεπραγμένα αλλά αφουγκράζομαι ότι αυτή θα είναι η "κανονικότητα" για πολύ καιρό ακόμη.
Άλλος δεν αναγνωρίζει την ύπαρξη ιού, κάποιοι, οι περισσότεροι βλέπουν συνωμοσίες...τα εμβόλια, τα τσιπάκια, τα αρχίδια τα καλαβρέζικα, ετσέτερα.
Ο ιός είναι εδώ, είναι αυτός είναι και δεν ξέρουμε πολλά γι αυτόν, εξ ου κι ο φόβος...
Όπως αυτός της πανούκλας που η ανθρωπότητα έζησε 600 χρόνια στη σκιά του αλλά η ζωή δεν σταμάτησε!
Η ζωή συνεχίζεται..

Επίσκεψη στο Golden στην Μάρνης, εκεί κοντά στην εξωτική πλατεία Βάθη.
Το ξενοδοχείο είναι μιά χαρά, μακράν άνω του μετρίου, καθαρό και περιποιημένο με ελάχιστους ανθρώπους να συναντώ στο διάβα μου.
Σου ζητάν ονοματεπώνυμο και αριθμό ταυτότητας μιάς και είναι κανονικό ξενοδοχείο.
Το δωμάτιο μικρό αλλά πεντακάθαρο.

Είναι φορές που το κορίτσι μπορεί να μην είναι απόλυτα του γούστου σου, να μην είναι αυτή που εξιτάρει την φαντασία σου βλέποντας τις φωτό αλλά έλα μου ντε που έχεις κάνει λάθος...
Η Ραχήλ ήρθε άβαφη, χωρίς τακούνια και με ένα απλό φορεματάκι φορώντας φλατ πεδιλάκια. Καλύτερα, έτσι μ' αρέσει...δεν θέλω φτιασιδόματα και σελεμπρετιλίκια.
Η Ραχήλ είναι απλά ένα όμορφο κορίτσι, ψηλό θα έλεγα γύρω στο 1,75 ξανθό με μακρείς συνθετικούς βόστρυχους. Αυτό με χαλάει αλλά δεν πειράζει... Θα την προτιμούσα πάντως με το καρέ των φωτό.
Ποδάρες με μικρό κωλαράκι το οποίο έχει υποστεί επεξεργασία στις φωτό για να μεγαλώσει. Τα στηθάκια τα έχει λίγο φουσκώσει και οι θηλές κάγκελο, μονίμως ερεθισμένες από ευλογημένη δίψα.
Ροζ αλλά και με λιγότερο ανοιχτόχρωμες αποχρώσεις στους άμβωνες το αιδοίο που είναι μικρό και περικαλλές!

Η συνεύρεση απροσδόκητα εξελίχθηκε σε κάτι που θα θυμάμαι για πολύ καιρό.
Η κόρη μας το έχει, το δίνει, δίνεται και το δέχεται σαν μούσα που χαρίζεται στις ηδονές. Τα έχουν γράψει άλλωστε και παρακάτω σπουδαίοι παίκτες.
Στην εποχή μας όλα αναλύονται και κωδικοποιούνται κάτι που εμένα δεν μ΄αρέσει αλλά επί του προκειμένου ο όρος GFE δεν της ταιριάζει...
Θα έπρεπε να ανακαλύπταμε ένα καινούργιο όρο γιά να της αποδοθεί, ίσως ο όρος RLE (real love experience) της αξίζει καλύτερα!

Μετά από αυτό τι άλλο να σας πω?

Εύχομαι καλή επάνοδο στις επάλξεις του αγοραίου και μη έρωτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, vltepdr, Karelis69 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2020
Κι εκεί που ετοιμαζόμουν να γράψω κριτική.... Σκάει η δική σου! Τι άλλο να προσθέσω μεσιέ μου σε αυτές τις αλήθειες που σύνταξες;;; Τρυγίσαμε το μέλι! Υποκλίνομαι και επικροτώ τον όρο RLE! Πρέσβειρά του η κυρία.Προσκύνημα
Υ.Γ.1 Της είπα κι εγώ ότι τα extensions δεν της πάνε αλλά φαντάζομαι θέμα αναγνωρισιμότητας.
Υ.Γ.2 Δεν θα απείχα σε τίποτε από τα γραπτά σου και θεωρώ υπερβολή να γράψω τα ίδια. Ισχύουν όμως στο ακέραιο!!!

Btw συμφωνώ και με τις απόψεις σου περί πανδημίας.Καπέλο
18 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ' ευχαριστώ!
Καπέλο
19 Μαΐου, 2020
Εξαίρετον πόνημα μετ΄ ορθοτάτης χρήσεως της Ελληνικής! Σας αναμένουμε εις τους παππούληδες, κύριε!
20 Μαΐου, 2020
Μετά από τέτοια επική κριτική, τι να σχολιάσει κανείς άλλο από το "και εις άλλα με υγεία!" Καπέλο
20 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ πολύ!Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5