Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 171 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειδή την ειχα απωθημένο καιρο και λογω του οτι παραμένω πάντα ενας μπουρδελιαρηςΚουλ εστειλα μήνυμα στο μωρο στο viber νωρίς απογευμα. Αμεση απάντηση και το ραντεβου κλείστηκε για μια ωρίτσα μετα σπίτι μου. Σημερα μου πε ηταν η πρώτη της μερα μετα τη καραντινα. Μηνυματακια στο viber με αστειακια μεχρι να φτασει σπίτι. Ανοιγω τη πορτα και βλέπω ενα μωρο κανονικου αναστηματος με ομορφο προσωπο προστυχο τατουαζακια διασπαρα και πολλυ ωραιο κορμι. Φοραγε ενα κοκκινο φορεματακι σκέτη τρελλα. ΦρεσΠροσκύνημακαρισμα γρηγορο και βουρ στο κρεβατι αφου εβαλε ενα προστυχο διχτυωτό. Με ξαπλωνει φιλακια παντού σε ολο το κορμι και τον περνει στο στομα. Πιπα εξαιρετικη με πολλυ γλείψιμο αρχιδιων και σε πολλες φάσεις ντιπθροατ. Της τον κοπαναγα και στη γλώσσα οπως γουστάρω. Πρωτη σταση στα 4 δεύτερη σταση πίσωκολλητο και μετα το μωρο απο πανω οπου εχυσα ενω την ειχα αγκαλια και είχα ιδρώσει. Μπανακι συζήτηση για τις ταινίες πορνο κτλ βαζω λίγο βλέπει εμενα και τα αλλα παιδια και έναρξη δευτερος γυρος. Πρωτη σταση πλαγιαστο που πεφταν φουλ αγκαλιές φιλιά κτλ μετα ιεραποστολικα μετα στα τέσσερα μετα ξανα απο πανω. Το τελος ηρθε στο στομα της οπου δεν αφησε τίποτα. Γενικα εξαιρετικη επαγγελματιας και αμα της φερθεις ομορφα θα περασεις τέλεια. Πολλυ ωραιο σοσιαλ συζητησουλα καθαρη με πολλυ ωραίο μουνακι για τρελο γλειψιμο. Το ενστικτο μου και οι κριτικες των συναγωνιστων με δικαιωσαν. Συστήνεται ανεπιφύλακτα και αντεχει σε φουλ σφυροκοπημα εγω στην ωρα την ειχα σερι σχεδον αλλα γουστάρει και την αγκαλίτσα της. Αξια!!! Προσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 15, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.678
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, GIORGIO222, koumanidas και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2020
ρε παναγο δεν της λες να γυρισει καμια τσοντα που μας εχετε φλωμωσει στις περκες;
18 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα ηθελες να τη δεις ε? Χμμμ; αυτο ειναι μια αποφαση που θα επιλεξει η ιδια η κοπελα αν το επιθυμει
19 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τώρα εσύ τί το παίζεις, μυημένος και καλά στον κύκλο της και κάνεις τέτοιο σχόλιο; Σιγά μην παρακαλάμε την πουτάνα για να την πληρώσουμε κιόλας....Neeeext...
20 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νομίζω μιλάτε για διαφορετικά πράγματα. ο ένας για ταινία και ο άλλος για συνάντηση...
J
john100
21 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο, δεν το πρόσεξα, νόμιζα ότι μιλούσε για ραντεβού.
Ζητώ συγνώμη από τον Πανάγο.Καπέλο
22 Ιουλίου, 2020
130€ σε πληρωσε τυπε....?Money MouthMoney MouthMoney Mouth
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6