Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική, δεν θυμάμαι ακριβώς γτ πάει καιρός.

Σε μια επίσκεψη μου στην πρωτεύουσα και με πολλές καυλες τις πρώτες πρωινές, ο κλήρος έπεσε στη Νίκη. Την κάλεσα στο ξενοδοχείο μου. Γραφείο εξυπηρετικό και άμεση συνεννόηση.

Έχοντας πιει και τα ποτά μου ήμουν σε πολύ καλή διάθεση. Έρχεται η κοπέλα λοιπόν μετρίου ανεστηματος, όμορφο προσωπάκι καρέ μαλλί και λεπτό σώμα με μικρό κωλαράκι και μικρό στήθος με καμαρωτη ρωγα. Ήταν καλοσυνατη και προσχαρη.

Πιάσαμε την κουβέντα, την πρόσφερα ποτό και αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα. Πιπα καλή τεχνικά αλλά με προφυλακτικό έχανε πάρα πολύ. Δεν ήθελε να πάρει χωρίς (ξενερα).

Αφού με σήκωσε, με φόρεσε προφυλακτικό και με καβάλησε. Δεν μπορώ να πω ότι το είχε ιδιαίτερα. Έτσι την γύρισα ιεραποστολικο και την άρχισα στις δυνατές πουτσιε γλειφωβτας τις ρωγες της. Μετά ακολούθησε στα 4 που έχεις καλή θέα στις τρύπες της. Το κωλαράκι της δουλεμένο αρκετά δέχτηκε και 2 δάχτυλα. Αφού την πιστόνια σα αρκετά, βγήκα και άδειασα πάνω στον κωλο της.

Ούτε κρύο ούτε ζέστη, ξενερα η πιπα, μέτριο γαμησι, πρόστυχο πρόσωπο. Δεν θα την ξανασυναντουσα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
594
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, IvanTheGreat, nikos708 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού