Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Call-Girls 7201
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με είχε πιάσει η αγαμια και ήθελα μια γκόμενά να αδειάσω. Εκείνη την περίοδο η Λίνα ήταν ότι καλύτερο κυκλοφορούσε. Παίρνω λοιπόν την απόφαση να πάω. Μιλάω με γραφείο και ζητάω μισή ώρα με πρωκτικο.

Πηγαίνω την ώρα που είπαμε. Παίρνω δωμάτιο ανεβαίνω και η κοπέλα ψιλό σκαλώνει. Μάλλον το χάσανε λίγο στην ώρα. Αν και κατάλαβα ότι δεν θα πάνε και τέλεια όλα, έμεινα γτ μου άρεσε το σώματακι της, πετιτ σφιχτό.

Λίγο σοσιαλ και πέφτει για πιπα. Μου άρεσε η πιπα της, καλή προσπάθεια χωρίς όμως κάτι το ιδιαίτερο. Αρχίζω μα παίρνω μπροστά γυρίζω τη στήνω στα 4, τη γλςιφω και αρχίζω σιγά σιγά να της δαχτύλωνω το κωλαράκι της που έχει τέλεια ροδελιτσα και φαίνεται σφιχτό. Λέω θέλω να στο γαμησω... Μου απαντάει έπρεπε να το πεις να ετοιμαστώ και τρώω σκάλωμα. Δεν είχαν συνεννοηθεί ούτε σε αυτό.

Τέλος πάντων ήμουν πολύ καυλωμενος για να φύγω, φόρεσα προφυλακτικό και της γαμησα το μουνακι με μανία και λίγες μπατσες στον κωλο. Υπήρξαν εναλλαγές στάσεων ώσπου εν τέλει άδειασμα μεγάλες ποσότητες σπέρματος στον κωλο της και στην πλάτη της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
594
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, TOMCRUISE, sithlord και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού