Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 135 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απορω ωρες ωρες με την βλακεια Μαλακία Κεφάλι σε τοίχο! μου να εχω ανεβει τοσες φορες Αθηνα, να εχω δει φωτο και κριτικες για την Χριστινα και να μην την εχω τιμησει μεχρι προσφατα.
Λοιπον το καρμα με εσπρωξε και της εστειλα βαιμπερ, μου απαντησε και κλεισαμε ωραια και απλα για δυο ωρες και λιγες ηταν τελικα.
Παιρνω δωματιο στον Μπιλ, της στελνω νουμερο και περιμενω τον χτυπο στην πορτα, ανοιγω και μου πεφτει το σαγονι με τη μικρη, ωραια ντυμενη, σπαει τον παγο αμεσως και μπαινει για μπανακι.
Την περιμενω σαν πρωταρης, χωνεται στην αγκαλια μου, κλεινω την τσοντα που επαιζε στην τηλεοραση και της λεω τωρα θα γυρισουμε τη δικη μας.
Εγινε χαμος, γουσταρει γλυψιμο στο γατακι της και τελειωνει με κραυγες ενω αμεσως ανταποδιδει με πιπα φοβερη, τελειωσα και συνεχιζε ακαθεκτη, μεχρι την απονευρωση της τελευταιας σταγονας. Εκει εβγαλε και τα νυχακια της πανω κατω στα ποδια μου και με χτυπαγε ρευμα τριφασικο.
Δευτερος γυρος με γλυφοκωλαδα, ρουφηγμα στα μπαλακια, πουτσοσκαμπιλα, πιπα πορνοσταρικη, βρωμολογα Προσκύνημα και καβαλημα οπου τα τριαρακια της τα ταραξα στο χουφωμα, στο ζουληγμα και στο ρουφηγμα.
Γλεντι για δυο ωρες, ο σωματοτυπος της βοηθαει για ολες τις στασεις, και σοσιαλ οσο επρεπε.
Αφησα ανοικτους λογαριασμους για το κωλαρακι της και για ντουο με καποια απο τις φιλες της, θα την αφησω να μου προτεινει εκεινη ποια γουσταρει.
Δεν ξερω τι βαθμολογιες θα βαλει το συστημα, ξερω ομως οτι περασα σουπερ!!
Το μωρο ειναι πια στανταρακι και σιγουρα πρωτη επιλογη οταν ειμαι Αθηνα, γατουλα ΑΕΚΤΖΟΥ μου Έρωτας θα τα πουμε συντομα, ανυπομονω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
btra21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
395
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, doc_lin, STAVROS6969 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2020
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ..........2 ΩΡΕΣ 160€ ...??? ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ...???Κεφάλι σε τοίχο!Χμμμ;Προσκύνημα
14 Μαρτίου, 2020
1 Τηλ..τής φίλε μου αν μπορείς ευχαριστώ
14 Μαρτίου, 2020
Ευχαριστώ για την κατατοπιστική κριτική. Μια ερώτηση. Έχει ακόμα αριθμό κινητού που τελειώνει σε 2-3 εφτάρια;
S
Sevasmiotatos13
07 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τηλέφωνο έχουμε τελικά;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4