Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Χάνα αποδείχτηκε τελικά πολύ καλή περίπτωση.
Το κορίτσι έχει μεν μέτρια αγγλικά, αλλά στο σόσιαλ τα σπάει.
Είναι πολύ πρόσχαρο κορίτσι και το δείχνει ανελειπώς. Οι γκριμάτσες που κάνει είναι απίστευτες.
Στα του αγώνα..
Λόγω των γνωστού κ@@@ιού είπα να μην δοκιμάσω φιλί, οπότε απο μία άποψη δεν μπορώ να έχω αντικειμενική άποψη στο
συγκεκριμένο κομμάτι.
Η πίπα της είναι απο τις καλύτερες που μου έχουν κάνει, βαθιά με μπόλικο σάλιο. Φαίνεται ότι το κατέχει το άθλημα η μικρή.
Στον πρώτο γύρο έπεσε πασπάλισμα εκ μέρους μου και φάνηκε να της αρέσει.
Ιεραποστολικό έπειτα, και τέλος στον καθρέφτη όπου και έβγαλα το butplug που είχε και τον κάρφωσα στην κωλάρα της, όπου
και η κατάθεση δεν άργησε να έρθει. Ηταν αδύνατο να αντέξω ειδικά μετά απο 2 βδομάδες αποχής.
Για το δεύτερο γύρο την πείραξα λέγωντας την ότι το πάνω κεφάλι μπορεί να θέλει αλλά το κάτω θα κάνει τα δικά του.
Στην αρχή έπαιξε και πάλι βαθιά πίπα, αλλά μάταια. Την είπα έχω την λύση στο πρόβλημά σου.
Την έβαλα να μου πάρει πίπα στα πλάγια ώστε να μπορώ να βάζω δαχτυλάκι στην μουνάρα της. Ετσι... Δεν θέλει κόπο αλλά τρόπο.
Για το τελείωμα του δεύτερου γύρου ο καθρέφτης ήταν και πάλι must. Η αλήθεια είναι ότι στα συγκεκριμένα δωμάτια του συγκεκριμένου ξενοδοχείου δεν έχει και πολλές επιλογές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
318
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 madrach, doc_lin, MarkosIoan και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2020
Αν μπορείς, σε 14 μέρες απάντησε στο σχόλιο μου να μας πεις αν έχεις συμπτώματα του ιού. Το ότι δεν τη φίλησες δε λέει τίποτα , σου έκανε ακάποτη.
12 Μαρτίου, 2020
Αρχηγέ για την εμφάνιση δεν έγραψες τίποτα. Της έβαλες 10άρι όμως...Χμμμ;
12 Μαρτίου, 2020
Χμμμ; Μηπως τελικα πρεπει να προτιμαμε αυτες που δεν ειναι και τοσο εμφανισιμες?Βγαζουν καλυτερα γουστα μαλλον?Χμμμ;
12 Μαρτίου, 2020
Συγνώμη ρε φίλε με όλο το σεβασμό... Αν η κοπέλα έχει κορονοϊό η έλλειψη γλωσσόφιλου θα σε σώσει;
27 Μαρτίου, 2020
Μοιάζει λίγο με τη Σία Κοσιόνη ή κάνω λάθος Χμμμ; Γερο-μύστης Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5