Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Βικτώρια την έκλεισα χτες μετά από επίμονη της τηλεφωνήτριας του γραφείου όταν ζιτησα Ελληνίδα μικρή και μου άρεσε στο πρόγραμμα της η επιλογή του βίντεο και φώτο,που δεν το έχω ξανασυναντήσει και είπα να δοκιμάσω,να έχουμε και καμία ανάμνηση μετά,να ζήσουμε τη τσόντα μας Μεγάλο χαμόγελο
Ήρθε ντυμένη στα μαύρα,με μαύρο ίσιο μαλλί και βλέμμα ερωτικό εξαρχής.
Χαμόγελο με το καλησπέρα και φιλάκι πεταχτό έδιωξαν το πάγο.Δς ξέρω με κοπέλα από εξωτερικό δεν ένιωσα ποτέ άγχος,αλλά με ντόπια πάντα έχω μια αγωνία θα έλεγα.Που απτην άλλη αυτό με καυλώνει κιόλας παραπάνω.

Πιάσαμε λίγο τη συζήτηση,πιο πολύ η Βικτώρια βέβαια αλλά πολύ άνετη και ωραία στο επικοινωνιακό.
Πιστεύω θα μπορούσαμε να μιλάμε ώρες,έδειξε να έχουμε μια χημεια.Αλλα οκ,η ώρα περνάει και το χρήμα χάνεται οπότε έπρεπε να πάμε και στα ενδότερα.μιλησαμε λίγο για το έξτρα και μου είπε αν θέλεις μωράκι μου να έχεις για ανάμνηση τις τρυπουλες μου,η το γαμησι μας,εμένα με καυλώνει πολυ.
Δεν ήθελα και πολύ άνοιξα κάμερα και τη περίμενα να έρθει απτό μπάνιο.
Στησίματα τρέλα και άρχισα μια να τη φωτογραφίζω και μια να τον παίζω,που είχα φτάσει και σε σημείο να εκραγω.
Μου λέει αν σε αγγίξω τώρα αδειάσεις καυλακι μου...ΠΟΣΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.
έπεσε να μου γλύψει λίγο τα αρχιδια και εντός ενός λεπτού καταθεσα!!!!
Σχεδόν δεν την είχα αγγίξει στο πρώτο ημίχρονο.Δεν ήξερα την υφή της,ούτε τη γεύση είχε.
Έκανα ένα ντουζακι και της λέω περίμενε με όπως είσαι με τα ποδαράκια σου ανοιχτά να έρθω να σε περιποιηθώ. Είχα τόση όρεξη να την φάω,ολόκληρη,να τη γλύψω και να τη γευτώ,να τη φιλήσω.


Έτσι και έγινε,αρχίσαμε λίγο με φιλάκια,όχι βαθιάΝτροπή και κατεβηκα αργά αργά περνώντας από όλες τις στασεις μέχρι το μουνακι της.Υγρουλι ήδη,με υγειαστατα υγρά,γευστικότητα σαν να εγλυψα τη γκόμενα μου.
Της κράταγα τα πατουσακια της με τα χέρια μου όσο την εγλυψα και ενοιωθα να σφίγγουν τα δαχτυλακια της μέσα στα χέρια μου όταν καυλωνε.
Την εγλυψα παντού,κωλαρακι,μουνακι όλα.Περασα σκούφο και αρχίσαμε όπως ήταν βαθιά διείσδυση,είχε χαλαρώσει επειδή είχε καυλώσει και μεσα στην αγκαλίτσα μου,την έχυσα.Εκει μέσα!

Είχα άγχος λόγο χρόνου και δε τη χάρηκα πολύ, δε ξέρω σιγουρα αν θα τη ξαναπερνα γιατί μαρεσει και το καινούργιο αλλά σίγουρα από τις εδώ,όσες ειχα τη τύχει να δοκιμάσω,ήταν η καλητερη μου εμπειρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 RazielDivider86, delipas, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού