Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161127
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λίγο οι φώτο της , λίγο οι ποικίλες κριτικές που διάβασα και το ραντεβού έκλεισε με την Rebecca σε δικό μου ξενοδοχείο για μία ώρα με εξτρά το τελείωμα στο στόμα.
Ήρθε στην ώρα της , βαμμένη, περιποιημένη , αρωματισμένη και ευδιάθετη… Από αγγλικά λίγα πράγματα όπως και τα φιλιά της που τα δίνει με το σταγονόμετρο…
Από υπηρεσίες αρκετά καλή γενικά αλλά από πίπα είναι: Miss pipa !... Τον παίρνει όλον μέσα της μέχρι σε σημείο πνιγμού, κάνει δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο και στο τελείωμα τον πιπιλάει μέχρι την τελευταία σταγόνα!!...
Στο σεξ είναι δοτική και αρκετά ευκίνητη και την πήδηξα σε ένα σωρό στάσεις που μου ερχότανε στο μυαλό με ένα σωρό μπατσάκια στο κωλαράκι της που το στήνει τέλεια ακόμα και στα όρθια!... Είναι καθαρή κοπέλα , έκανε δύο ντουζάκια και χρησιμοποίησε και στοματικό διάλειμμα μετά το χύσιμο στο στόμα…
Πέρασε ευχάριστα η ώρα με την Rebecca , είχανε δίκιο οι προλαλήσαντες στις κριτικές τους… δεν την ερωτεύτηκα αλλά ευχαριστήθηκα γαμήσι σε νεανικό κορμί και πίπα για όσκαρ…
Αυτά από εμένα φίλοι μου για την Rebecca … καλά γαμήσια!..
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, astakos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού