Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 18 10
Call-Girls 30841
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αυτο που μου εκανε καλη εντυπωση ειδα μια θετικη αλλαγη προς το καλυτερο του Πρακτορειου οσον αφορα και τις γυναικες που εφερε για πολλα γουστα αλλα και τις φωτογραφιες που στις 3 που ειδα εγω ητανε ολες αληθινες. Αυτο δειχνει θετικη εξελιξη και σεβασμο στον πελατη. Η Μαρτα ειναι μια καλοδιατηρημενη 30αρα με παρα πολυ ωραιο σωμα , εμπειρη , εξυπηρετικη , συμπαθητικη , με διαθεση να περασει καλα ο πελατης. Μου εκανε εντυπωση για αλλη μια φορα τι σωματα εχουνε οι Ρωσιδες ακομη και στα 30 τους. Ψηλη κοπελλα , πλακα κοιλια , ωραια ποδια , ωραιος κωλος , πεντακαθαρη , παρα πολυ σεξυ εσωρουχα , περιποιημενη απο πανω εως κατω. Μια γυναικα που πληρωνεις και δεν τα κλαις. Πιπα εξαιρετικη , ωραια στησιματα , πολυ καλη και στα 4εσερα , στο ιεραποστολικο που ανοιγει πολυ τα ποδια της , αρκετες εναλλαγες απο πανω. Καυλωνει τις αρεσουνε τα σκαμπιλια, παιζει κλειτοριδα οταν της σκιζεις την κωλοτρυπιδα , την χυνεις στο στομα που με τροπο τα φτυνει. Για εμενα μια πολυ καλη περιπτωση. Πραγματικα περασα εξαιρετικα αυτη την ημερα με 3 πολυ καλα ραντεβου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, singleasthat, GALLAS και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού