Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 25059
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η φιλη μου η Νικολ η τηλεφωνητρια εκτος που μου προτεινε την Λιζα που δεν την ηθελα εγω ο μ...... μου προτεινε και την Λινα που παλι την πηρα με τα ζορια. Η Νικολ εξελισεται για εμενα στην γυναικα που μου χαριζει την απολυτη ηδονη. Η Λινα ειναι ενα μικρο φρεσκο αγαμητο κοριτσι που κανει πρωτη φορα αυτη την δουλεια , δεν ειχε γκομενο για καιρο στην Ρωσια και εχει γαμηθει με 3 αντρες ολους και ολους εως τωρα. Θα μου πειτε πιστευεις τις μαλακιες που λεει? Εγω σας λεω λεει αληθεια. Μολις την δειτε θα καταλαβετε. Γλυκο καλουτσικο προσωπακι , χαμογελαστη , υπακουη , φιλαει με γλωσσα πολυ αισθησιακα πολυ μαλακα τελεια θα ελεγα , πιπα πολυ καλη απαλη , πλακα κοιλιτσα , σφιχτο σωματακι , πολυ ωραιο πεταχτο κωλαρακι , μοσχομυριστο μουνακι παρθενας που πριν της κανεις κατι μονο με τα φιλια γεμιζει υγρα. Καυλωνει με το παραμικρο , κλεινει ματια και βγαζει κραυγουλες στο γλυφομουνι και χυνει πραγματικα. Στο γαμησι τρελλαινεται στην καυλα αληθινα χωρις προσποιησει. Το κοριτσακι θελει να βγαλει λεφτα οπως ολες αλλωστε αλλα πρωτιστως θελει να γαμηθει. Οι λατρεις του φρεσκου πιπινιου , του gfe τρεξτε και θα με θυμηθειτε. Δεν θα μπω σε περαιτερω λεπτομερειες αλλα θα περασετε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, THV, throwaway2996 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού