Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Κωνσταντίνα την είχα πάρει και στο προηγούμενο πρακτορείο που ήταν πριν αρκετούς μήνες. Όπως παιδεύτηκα να την βρω τότε, παιδεύτηκα και στο Magic να την κλείσω..

Την ζήτησα λοιπόν μια μέρα εντελώς τυχαία που είχα καύλες και έτυχε να είναι διαθέσιμη. Ήρθε στην ώρα της. Συνεπής μέχρι εδώ και η κοπέλα στο γραφείο.

Στην εμφάνιση όπως έχω ξαναπεί, για τα δικά μου στάνταρ η κοπέλα είναι τούμπανο. Πρόσωπο καυλιάρικο με υπέροχα μάτια, πολύ όμορφα χείλια, άγρια και σέξι. Σώμα αδύνατο με καμπύλες και στήθος πολύ μεγάλο. Κυριλέ σέξι ντύσιμο, στάνταρ.

Το καλό με τη συγκεκριμένη είναι η οικειότητα που συνεχώς χτίζει μαζί σου αν σε συμπαθήσει, ή έτσι το εκλαμβάνω εγώ, όπως και το ότι είναι υγρή χωρίς να την αγγίξω, μόνο που μου παίρνει πίπα. Καθαρή, δυνατή στο γλείψιμο και στον "αγώνα". Μου έκανε δώρο και το CIM.

Πραγματικά αν δεν υπήρχαν τόσες πολλές επιλογές τελευταία από δυνατές αφίξεις που θέλω οπωσδήποτε να πηδάω ή αν είχα διπλάσιο μισθό και ελεύθερο χρόνο, μπορεί να την έπαιρνα και κάθε μήνα. Από ό,τι βλέπω όμως δεν είναι πια στο πρακτορείο και με την ευκαιρία αυτή θυμήθηκα να γράψω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, Join.f και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού