Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα διαβάσει κάποιες εμπειρίες μελών αλλά δεν πίστευα ότι θα περάσω τόσο καλά και όμορφα. Καταρχήν πρόκειται για μια πολυ όμορφη κοπέλα με ωραία μεγάλα γαλάζια μάτια, οβάλ πρόσωπο, μικρής ηλικίας, υψους 1.70 με κανονικά κιλά, το όνειρο του πιπινολατρη. Ήρθε με μια ροζ μπλούζα και ένα μαυρο εφαρμοστό κολάν, μωρό από τα λίγα. Από την πρώτη στιγμή από την πρωτη μάτια φιλί αισθησιακό με την γλώσσα της να ξυπνάει τις αισθήσεις μου και τα χέρια μου να Ψηλαφίζουν το κορμί τής. Με φωνάζει από το ντουζ να την σκουπίσω με την πετσέτα, απίστευτο σώμα οι λέξεις είναι πολυ φτωχές να περιγράψω το σώμα της, τα χέρια μου ετρεμαν Γλώσσα . Βελούδινο δέρμα, αψεγάδιαστο σώμα, με κάτι στήθη όνειρο. Στοματικό με κοίταγμα στα μάτια και γλείψιμο με πάθος την είχα στήσει στα τέσσερα να απολαμβάνω το θέαμα και το απίστευτο ποπο τής. Στα του έργου να μου μιλάει αισθησιακά με την παθιαρικη φωνή της, να με αγκαλιάζει, να τυλίγεται πανω μου.

Συμπέρασμα, Πρόκειται για μια τίμια επιλογή όμορφη παρουσια, νεανικής ηλικίας όπως είπα πιο πανω, δεν ξέρω αν έχει εμπειρία στο άθλημα αλλά τουλάχιστον προσπαθεί να ευχαριστήσει τον παρτενερ της και το κάνει αρκετά καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, olddog, alpula και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2020
Μάλλον τα παραλές ... Την σκούπισες με την πετσέτα γιατί ;; Βαριόταν ;; Ένα κάρφωμα στα 4 κατάλαβα από ότι γράφεις ...ένα καλό στοματικό ...και μια πολύ καλή εμφάνιση !!! Κάτι άλλο ;; Στο κρεβάτι τι έγινε ; Χάδια φιλία μπάνιο μαζί κάνατε ; Γερο-μύστης
05 Μαρτίου, 2020
Για να σε προλάβω δεν κάνω κουμάντο στα χρήματα σου
120 όμως μήπως είναι Πολλά ;;;
05 Μαρτίου, 2020
Με την πρώτη ευκαιρία θα την συναντήσω...ανυπομονω
06 Μαρτίου, 2020
@ISINAS δεν τα παραλεω

@alafroiskiotos Να σου πω την αλήθεια αρχικά σκέφτηκα το ίδιο, αλλά όπως έγραψα στην εμπειρία μου τοσο η εμφάνιση της όσο και το προγράμματα της αξίζει για εμενα τα χρήματα και τον χρόνο που αφιέρωσα.

@vaggelis 80 Στο ευχόμαι να περάσεις πολυ καλα
21 Ιουνίου, 2020
O απο πανω και ο απο κατω λενε κοντη...Εσυ λες 1.70 που σε καμια περιπτωση δεν ειναι κοντη. Ποσο ειναι τελικα?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5