Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 14 10
Call-Girls 24564
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα και καλη σαρακοστη χυστες! εχοντας γυρισει απο το τριημερο που ηπια το σωματικο μου βαρος σε αλκοολ, ελεγα στον εαυτο μου οπου καπου επρεπε να τον χωσω καθοτι εκει που πηγα για καθαρα δευτερα δεν μπηκα πουθεναΜαλακίαΜαλακία.. Ειχα κανει μεγαλη ερευνα αγορας εδς και καμια βδομαδα και για να μαι ειλικρινης η τζουλια παντα ητανε στη λιστα.υπηρχανε και αλλες επιλογες οπως η λιαννα, αλλα ο προεδρος δε μπορουσε να φερει τοσο ψηλο κασε! μετα απο πολυ σκεψη επικοινωνω με το πρατηριο κορασιδων "οι αγγελοι σου" και ρωταω τι παιζει με τζουλια..μου λεει ειναι ελευθερη. της ζηταω να ερθει κατα τις 11 και αμα μπορει να φοραει και αυτες τις μποτες τις ψηλες που εμενα με πεθαινουν.. το καταφερε και αυτο η νικολ!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλο Η επισκεψη αυτη ηταν ακριβως οτι ηθελα..μια κοπελα που αντεχει γενικα σε ψηλες στροφες με καλο στοματικο εως πολυ αγριο που να μη σταματαει με τιποτα..επισης και την γυρω περιοχη την τιμαει ΜατάκιΜατάκι επειδη ημουνα πολυ καυλωμενος εκανα υπερπροσπαθεια να κρατηθω αλλα στο 25λεπτο μπηκε το γκολ στο στομα της..δεν τη κρατησα κι αλλο γτ με ξερω οτι πανω απο μια δεν το χω.. γενικα πανω κατω οτι εχουνε πει και οι αλλοι στις κριτικες τους, απλα σε μενα ηταν οτι χρειαζομουν και ισως ηταν κεφατη επειδη ημουνα το πρωτο της ραντεβου..

Εδω θελω να πω κατι..Η νικολ και το γραφειο με αφησανε αφωνο για αλλη μια φορα..εκτος οτι προσπαθησανε να με ευχαριστησουνε με την ενδυση της κοπελας, μου κανανε και μια πολυ καλη εκπτωση, λογω της καλης σχεσης που εχουμε! να τα λεμε ολα γτ με το γκλαμουρ εχω παρε δωσε κανα 3χρονο, και δεν εχω δει τπτ τετοιο..Τους ευχαριστω και παλι θερμα!!!Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.337
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, mancunian1986, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού