Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μήνυμα νωρίς το απόγευμα για άμεσο ραντεβού με Angela.
Θετική απάντηση από το γραφείο. Μου είπαν όμως ότι εάν θέλω outcall θα είναι πολύ απλά ντυμένη.
Συμφώνησα και έφυγα για να πάρω δωμάτιο!
Το κορίτσι ήρθε με μεγάλη καθυστέρηση καθώς όπως μου είπαν θα πήγαινε να αγοράσει ρούχα!?!?!?!
Μπήκε με καμπαρντίνα μπεζ, ένα μαύρο τζην παντελόνι, λευκή φαρδιά πουκαμίσα και αθλητικά παπούτσια!
Ήταν λίγο σαστισμένη καθώς ήρθε καρφί από το αεροδρόμιο!!!! Δεν ήξερε τι της γίνεται!!!!
Της έδωσα τον χρόνο της και τις ανάσες της και στο δεκάλεπτο είχε κάνει το μπάνιο της και φορούσε και ένα σετ κάλτσες ψηλές και εσώρουχο που μάλλον μόλις είχε αγοράσει, καθώς οι βαλίτσες της ήταν ακόμα στο ταξί!!!!ONSG
Εμφάνιση? Είναι το κορίτσι των φωτογραφιών, αλλά όχι με όση λάμψη υπόσχονται και λίγο πιο γεμάτα πόδια και στρογγυλό κωλαράκι! Δεν είναι μοντέλο αλλά είναι λουκουμάκι!!!!
Έχει πειράξει χείλη και όλα τα υπόλοιπα φυσικά!
Τα ανοιχτόχρωμα μάτια δεν είναι το φόρτε μου, αλλά σε όσους σας αρέσουν είναι πανέμορφα.
Στην αρχή ήταν λίγο μαζεμένη και αμήχανη θα έλεγα αλλά δεν το φοβήθηκα το ματς.
Τα ωραία φιλιά της Μόλις άρχισε να καβλώνει γίναν από τα πιο βαθιά και λυσσασμένα γλωσσοφιλα που εχω βιώσει.
Στο γλύψιμο του κορμιού της από πάνω μέχρι τα δάχτυλα και από μπρός μέχρι πίσω μας άκουσαν όλοι!!!
Σκεφτόμουν πόσο καιρό έχει να γαμηθεί!! Δεν εξηγείτω αλλιώς...
Σε όλα άψογη!!! Στους οργασμούς της... στις φωνές της... στην πίπα της.... στο γλυφοκώλι που έκανε με μαεστρία... στα αρπαγματα που μου έκανε και με φιλούσε με μανία ενώ την εσκιζα....
Πρώτη φορά είδα γυναίκα να χύνει τόσες φορές !!!!
Εάν δεν είχα κλείσει άλλη κοπέλα στο καπάκι από άλλο γραφείο θα την κράταγα άλλη μία ώρα!!!
Ότι και να πω είναι λίγο.
Δεν ξέρω εάν έτυχε και ταιριάξαμε τόσο καλά, αλλά παραδόθηκε στα πάντα και πρέπει να τελείωσε πάνω από 6 φορές!!!! Όταν τη ρώτησα μου απάντησε "I can finish even 25 times"!!!!!
Εγώ πάντως την πίστεψα!!!!!
Νομίζω ότι γενικά θα είναι πολύ δυνατή και εάν γουστάρει κιόλας θα πάτε μαζί της στον 7ο ουρανό!!!!
Αγγλικά πολύ άνετα! Γαμάτο τυπάκι και όχι μόνο δε γκρίνιαξε κατευθείαν μετά από 4.5 ώρες ταξίδι αλλά γαμηθηκε χωρίς αύριο μέχρι το τελευταίο λεπτό!
Μετά από ατελείωτες αλλαγές στάσεων και πραγματικό ξε....@ με αποτελείωσε με βαθύ dt και γλύψιμο όοοοοολης της "γειτονιάς" και τα πήρε με λαχτάρα στο στόμα!!!!
Δεν ξεκόλλησε από πάνω μου μέχρι να φύγει!!!
Πιστεύω ότι θα παίξει πολύ θετική μπάλα το καλλιτεχνικό κορίτσι!!!
Γράψτε και οι υπόλοιποι για να σχηματιστεί καλύτερη εικόνα!!!
Για μένα αξέχαστη εμπειρία!
Θα την ξανάβλεπα και μάλιστα σκέφτομαι για duo γιατί με την κάβλα και τους επαναλαμβανόμενους οργασμούς της θα καβλώσει πιστεύω οποία άλλη κοπέλα είναι στο δωμάτιο!
Καλή Σαρακοστή και καλή νηστεία!!!Εμμμμ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.413
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, Limperatore XXI και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2020
'Πρώτη φορά είδα γυναίκα να χύνει τόσες φορές !!!!' Money Mouth
απλά κλαίω, τελος! Κουλ
04 Μαρτίου, 2020
Η καημένη η κοπέλα! Ήρθε να βγάλει λεφτά και τώρα έκλεισε ως γυναίκα. Ρε Yourlover, τα καταστρέφεις τα κορίτσια!

Π
04 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@poka έτσι πιστεύω κι εγώ! Αλλά τι να κάνω??? Το πεπρωμένο!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3