Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από καιρό που έχω να μπω ας γράψω περιληπτικά για δύο τοπικά προϊόντα που ειμαι και φανατικός οπαδός αλλά να παινεψουμε και το σπίτι μας αν το αξίζει.
Να βοηθάμε τη χώρα μας σύντροφοι ...

Λοιπόν διαβάζοντας τις κριτικές της Βικτώριας,ήμουν σε μια κατάσταση ντεμί που λέει ο λαός μας.

Η προσωπική μου αποψη διαφέρει, τινει προς το αρκετά θετικό με σημεία βελτίωσης βέβαια.
Φοβερό τυπακι θα πάω για αρχή,με ωραίο σοσιαλ,Ελληνίδα γνήσια και από τα δύο μέλη της οικογένειας και αυτό φενετε κιολας και στα χαρακτηριστικά και στην ομιλία και στην αντιμετώπιση προς το πελάτη, σε όλα.
Σωματότυπο τυπικό νεανικό ωραίο.
Ατριχη με λεία επιδερμίδα παντού και πεντακάθαρη.
Αρχίσαμε με φιλιά τα χάδια μας,και με πολύ ωραίο τρόπο με πέρασε στη στοματική της κοιλότητα που ο κύριος μου βρήκε με τέλεια θαλπωρή εκείνη τη κρύα νύχτα που συναντηθήκαμε.
Η πίπα της ήταν υγρή,όχι βαθιά,αλλά πολύ υγρή και με ωραία καρφώματα στα μάτια,με ύπουλα και πρόστυχα χαμογελακια.
Τη γύρισα εξηνταενια που άρχισα να χάνομαι στις τρυπουλες της,στενές αλλά όταν καυλωσαν χαλάρωσαν και οι δύο.
Βυζάκι μικρό,ρογουλες όμως ωραίες.
Τα τατουάζακια της δίνουν αυτή την ωραία πινελιά στο κορμάκι της.

Παίξαμε αρκετή ώρα και έγινε ένας γύρος,όπου ξεκινήσαμε χαλαρά και με τελείωσε με καβαλημα βαθύ και κυκλικό.
Με τα πατουσακια της να πατάνε στο στρώμα για να τον παίρνει όλο μέσα και με το άλλο της χέρι χάιδευε ταρχιδια μου.

Θα τη πάρω σίγουρα πάλι γιατι γέμισε την ώρα με πολύ παιχνίδι και τσαχπινια και στο γαμησι δεσαμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, chris1955, Bonus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού