Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάμε λοιπόν να ξανακατεθεσουμε τις τελευταίες εμπειρίες...1. Στεφανη... επικοινωνία με το γραφείο ΆΨΟΓΟ όπως πάντα...η κοπέλα στην ώρα της σε χοτελι του κέντρου... ντύσιμο φορεματακι κοντό μαύρο...μου άρεσε... άμεση άνετη και αρκετά χαρούμενη κοπέλα και εμφανισιακά αρκετά καλή...λίγο το πρόσωπο με χαλάει λόγο των χειλιών (υπερβολή...) Κατά τα άλλα πολύ καλό κορμί...στον αγώνα φιλί χωρίς γλώσσα (τουλάχιστον σε εμένα) και με μέτρο...πίπα... πολύ θεατρο επιφωνήματα και σάλιο...ρε παιδιά είπαμε οκ αλλά το παραγαμισε... χαχαχαχα...στον αγώνα προσπάθεια καλή αλλά πολύ χτύπημα ειδικά όταν με καβάλησε...τι να πω ίσως οι φωτογραφίες με είχαν φτιάξει για κάτι καλύτερο...δεν είναι κακή αλλά σίγουρα όχι από τα καλά χαρτιά του γραφείου... τουλάχιστον για τα δικά μου θέλω στάνταρ...αυτά !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.999
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Limperatore XXI, MichalisD., company of heroes tho και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2020
Αδερφέ μου αυτό με το σάλιο πραγματικά πολυ περίεργο... Εμενα τα σεντόνια ηταν λες και τα ειχες κατά βρέξει με λάστιχο ποτίσματος Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1