Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
After hours συναντηση με την jasmine απο σποντα μετα απο ξενερωμα που εφαγα σε διπλανο δωματιο.Η κοπελα ενημερωθηκε 5 λεπτα νωριτερα οτι θα ανεβω και ετσι την πετυχα σε rest mode.Με υποδεχτηκε με ενα λευκο δαντελωτο κορμακι και η πρωτη εντυπωση ηταν ακρως καυλωτικη.Αμακιγιαριστη εντελως, το προσωπο της ειναι ομορφο καθαρο, ωραιο χαμογελο και απειραχτα χειλια.
Το σωμα της ειναι λεπτο ειχει δυνατο ποπο, 2,5 φυσικο βυζακι με ωραιες ρωγες και επιπεδη κοιλιτσα.Σε σωμα δεν μπορει να συναγωνιστει αλλα γκανιαν του γραφειου, ειναι πιο κοριτσιστικο αλλα εγω προσωπικα το προτιμω απο τρομπαρισμενα σαν λαστιχα βυζια και κωλους.Ειναι πετιτ κοντα στο 1.60 και ηλιακα λιγο μεγαλυτερη απο οσο δηλωνει, την εκοψα για 26-27..

Ειναι ευχαριστη αρκετα και το αγγλικο το μιλαει για μια τυπικη επικοινωνια.Με πηρε χαμπαρι οτι ημουνα σε κατασταση ημισουρας και με κερασε και κατι μπυρακια.Στο πρωτο μπασιμο που πηγα να κανω με σταματησε να γνωριστουμε λιγο καλυτερα οπως ειπε και καπου εκει φοβηθηκα οτι παω για διπλο ημιχρονο / διπλο τελικο φολα..στην συνεχεια διαψευστηκα.

Στα πνευστα δεν την λες και Ατιλιο αλλα το παλευει πολυ, δεν γινεται μονοτονη ενω της αρεσει να την γλυφουνε και καποια δαχτυλα τα δεχτηκε ευχαριστως.Στο κυριως ανεβαζει στροφες στηνεται καλα, δεν κλεβει, γαμιεται δυνατα και φροντιζει να περασει καλα και η ιδια.Με τραβαγε απο τα μαλλια, με φιλαγε οσο πιο βαθεια μπορουσε αν και απ’οτι μου ειπε ειναι πολυ δυσκολο να τελειωσει.Προτιμοτερο απο το να ειχαμε ψευτικους σπασμους και θεατρινισμους.Λιγο το οτι ειχε παει 4 το πρωι λιγο το αλκοολ αργουσα να τελειωσω αλλα δεν με αφηνε να φυγω μεχρι να το καταφερει.

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι κοντευει να τελειωσει το τουρ και δεν υπηρξε η παραμικρη αναφορα ενω αλλα καμενα βουρλα ειναι συνεχεια full booked.Εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος εσωσε την παρτιδα στα παρα πεντα κυριολεκτικα.

Καλη σαρακοστη σε ολους και μην γαματε πολυ γιατι ειναι νηστεια Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
johny cunt
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.033
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, TOMCRUISE, Jelly Bean και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2020
Αυτό το "μη γαμάτε πολύ γιατί είναι νηστεία" μου άρεσε Μεγάλο χαμόγελο
01 Νοεμβρίου, 2023
αει καλα μη γαματε πολυ λεει ο γκαντεμοσαυρος κ 2 βδομαδες ξεκινησε το λοκνταουν....Χαχαχα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2