Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπόν αν και ο τίτλος τα λέει όλα θα σας πω για την δυσάρεστη αυτή εμπειρία. Πήρα την κοπέλα σε δικό μου χώρο της έδωσα τα χρήματα πήγαμε στο κρεβάτι μου και με ρωτάει πόσο χρονών είμαι, της απαντάω και μου λέει με βαριεστησμενο υφακι αφού είσαι τόσο μικρός γιατί δεν πηδας καμία κοπελίτσα;! τι μας θες εμάς.. (εκεί ήταν που ξενέρωσα απίστευτα) λέω δε γαμιεται ας μην την σουταρω από τώρα.. Αρχίζει την πιπα μου καλούτσικη, αλλά η πουτσα μου δεν σηκώθηκε ποτέ, πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο 22 χρονών είμαι του πουστη αν έχουμε από τώρα πρόβλημα στα 60 τί θα κάνουμε.. Φαντάζεστε τι αρνητική ενέργεια έχει και πόσο αγγαρεία θεωρεί την δουλειά της ώστε να μην μου σηκωθεί και να κάνουμε σεξ.. Της λέω στο μισάωρο ότι με ξενέρωσε αυτό που είπες στην αρχή και μου απαντάει :είσαι αστείος.. Της ζήτησα κάποια χρήματα πίσω και μου λέει πληρώνομαι με την ώρα όχι με το σεξ.. Της ζήτησα μετά 69 μπας και σωθεί στο 90 η κατάσταση αλλά το μουνακι της ήταν απλυτο και μου λέει πάω στο μπάνιο, ούτε με το 69 μου σηκώθηκε (είχα φάει τρελή ξενερα) και της λέω δρόμο.. Πήρα το γραφείο μου ζήτησαν συγνώμη. Παιδιά πρώτη φορά πέρασα τόσο χάλια, η κοπέλα βαριέται την ζωή της τέτοια φόλα δεν έχω ξαναφαει στην μικρή έως τώρα μπουρδελοκαριερα μου.. ΜΑΚΡΙΑ να σωθειτε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Λύπη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Weruloa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.429
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alladalla, doc_lin και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2